2737
2739
عنوان

بارداری

34 بازدید | 8 پست

دوستان‌‌ یه سوال و کمک میخواستم راهی هستش که باردار نشم راستش دوتا پسر دارم یه مدتی بودکه شوهرم‌میگفت یه بچه دیگه ای بیار اینبار دوست دارم خواسته خودم باشه اخه هردوتاشون ناخواسته بوده و من بخاطز دست تنگی و اوضاع این چنینی کشور که همه چیز گرون‌شده میگم‌بچه نه و اینکه از شهر دورم و نمیتونم برم کارای ضد بارداری انجام بدم اگه راه دیگه ای میدونید لطفا بگید چون اصلا امادگی بارداری رو ندارم ولی شوهرمم لج‌کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه روزی خودشو میاره الکی گرونی رو بهونه نکنید 

عزیزم فقط گرونی نیست یکی از دلایلی که نمیخوام اینه یکی دیگه اش اینکه خانواده ام با خانواده همسرم سه سال پیش بخاطر یه مشکلاتی بحثمون شد و الان خانواده هامون باهم در ارتباط نیستن و من‌بنظرتون توی این اوضاع چطور باید مراحل زایمانم رو بگذرونم

2728
عزیزم فقط گرونی نیست یکی از دلایلی که نمیخوام اینه یکی دیگه اش اینکه خانواده ام با خانواده همسرم سه ...

الان بارداری من بچه هام پشت هم شدن رفتم دستگاه گذاشتم میگن مطمن ترین روشه 

قرص اورژانسی نداری خوب معلومم نیست بارداری شده یانه 

نه اصلا نمیزاره چیزی بخورم و اینکه ما قبلا ها هر روز رابطه داشتیم  الان از این میترسم که هر روز رابطه داریم اونم قراره دیگه جلوگیری نکنه میترسم حامله بشم

2738