2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۲۴سالمه ولی توسایت یه آقایی گفت برا اینکه سنت کمه فعلا عمل نکن

دور بری ها که عمل کردن میگفتن اصلاترس نداره

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
2728
من۲۴سالمه ولی توسایت یه آقایی گفت برا اینکه سنت کمه فعلا عمل نکن دور بری ها که عمل کردن میگفتن اصلا ...

منم دختر عموم تو سن شما عمل کرد 

به  نظرم سن کمی نیستا اگه ثابت شده باشه شماره چشمتون

2740
من۲۴سالمه ولی توسایت یه آقایی گفت برا اینکه سنت کمه فعلا عمل نکن دور بری ها که عمل کردن میگفتن اصلا ...

منم دیدم عمل کردن راضین

شوهرم میخاد عمل کن ی سال دیگه ولی خیلی میترسم که خوب نباشه

منم دختر عموم تو سن شما عمل کرد  به  نظرم سن کمی نیستا اگه ثابت شده باشه شماره چشمتون

اره ثابت شده ولی اون اقامیگفت حداقل۲۶ یا۲۷سالتون که شدعمل کنین براسنتون خطرناکه

بخدادیگه ازعینک زدن خسته شدم

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
اره ثابت شده ولی اون اقامیگفت حداقل۲۶ یا۲۷سالتون که شدعمل کنین براسنتون خطرناکه بخدادیگه ازعینک زدن ...

نمیدونم چی بگم 

ولی دختر عموم عمل کرد الآنم عینک نمیزنه دیگه سی سالشه الان و مشکلی نداره

من بچه بودم همش میگفتم عینک می‌خوام خدا زد تو سرم عینکیم کرد الان میگم غلط کردم😂😐

منم دیدم عمل کردن راضین شوهرم میخاد عمل کن ی سال دیگه ولی خیلی میترسم که خوب نباشه

نه عزیزم اطرافیان ماخیلی هاعمل کردن همه خوب وعالین ودیگه نیازی به عینک نیس میگفتن ترسی هم نداره

ولی من حقیقتش خودم میترسم