2737
2739

سلام بچه ها صبح شوهرم یه خانومو سوار کرده که مقصد رو جای دوری زده بودن بعد خانومه تازه دم پیاده شدن میگه مقصد من اینجا نبوده و فلان خیابونه.  شوهرمم گفته خودتون مقصد اینجا زدید قبول دار نشده گفته من درست زدم.  حتی شوهرم تو گوشی رو نشونش داده که مقصد اشتباه زدن.  خلاصه شوهرم زنه رو رسونده مقصد جدید که ازونجا خیلی دور بوده. بهش گفته مابه تفاوت بده. خانومه هم با توپ پر و دادو بیدادو فحش پیاده شد و کلا هیچ پولی هم نداد گفت میرم شکایت کنم و امتیاز صفر میدم و فلان. 

اول اینکه هیچ شماره پشتیبانی برا اسنپ نیست و فقط ربات جواب میده که برا فلان مشکل ثبت تیکت کنید که اصلا ربطی به موضوع نداره. شوهرم کلی همونجا ایستاد و تماس گرفت ولی به جز صدای ضبط شده هیچی نبود

دوم اینکه اخر مجبور شد1551رو بگیره که پشتیبانی مسافره.  شوهرم سه بار زنگ زد گفت من رانندم سریع باز صدای ضبط شده رو براش پخش کردن. تا رسید به دفعه چهارم شوهرم التماس و تمنا به اپراتور که وصل نکنید به ربات. بعد به اپراتور توضیح داد گفت این جریان اتفاق افتاده اپراتور هم گفت الان مقصد و هزینه رو اصلاح میکنم. شوهرمم کلی تشکر کرد فکر کرد الان درست میشه.  تا قط کرد مقصد اصلاح شد اما هزینه بیست تومن هم کمتر شد و حساب شوهرم منفی

چرا؟ چونکه اون مقصد جدید خانومه بی تربیت نزدیک به مبدا که سوارشون کرده بوده.  اصلا انگار نه انگار که شوهرم از یه مسیر دیگه تو نشان کلی راه تو ترافیک اول صبح خانوم رو تا جای دیگه برده دوباره به مقصد جدید رسونده و هیچ هزینه ای پرداخت نکرده😦😦😦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه مون داریم برای دوزار پول دست و پا میزنیم🥲

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2728
2740

مگ میشه پشتیبانی نداشته باشه؟🙄

لزومی ام نداشت خانم رو برسونه.این احتمالا ترفند مسافرای بی وجدانه

ماشین‌اسنپ مگه‌مجهز به جی پی اس نیست؟ نشون میده کجا مقصد مشخص شده و راننده تا کجا رفته. لااقل به ما اینطور میگن..امتیاز کم هم بده پیگیری میکنن

مردم رد دادن  نمی‌دونم چرا انقد جدیدا آدمهای عوضی میبینم  بابای منم گاهی اسنپ کار می‌کنه ...

الان شوهرم به شدت عصبانیه هیچ سفری هم به جز اون نرفته و میگه نمیرم.  میخواد بره دفتر اسنپ مرکز شهره و کلی دوره. ارزش داره؟؟ 

شوهر من هم شغل دومش آژانس کار میکنه 

بعضی مسافرها خیلی نامردن انگار ماشین رو با راننده خریدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

دیگه یه تجربه ای بود هرچند تلخ پیش اومده خیلی خودتون رو درگیرش نکنید و بگذرید

ولی سری بعد مسافر که سوار شد اوووول همسرت بپرسه شما فلان جا میرین ؟ فلان مقصد مشخص شده درسته؟

اینجوری دیگه این مشکل پیش نمیاد

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...