2733
2734
عنوان

بنظرتون کجاش تقصیر منه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 63 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین میگم دعوت نکن خودتو خلاص کن  میگه تو با مهمون مشکل داری  در حالی که بخدا کلی با انر ...

من یه چیزی رو یاد گرفتم اینکه وقتی مهمون رو همسرم خودش دعوت میکنه

یه چیزای کلی رو بهش میگم و ازش میخوام چون مهمون اونه دیگه حساس نمیشم چرا انجام دادی یا نه انجام داد سرافرازیه خودشه انجامم نداد سرافکندگی خودش

وقتی لوله سینک خرابه همسرت زیر سواله نه شما 

شما نوک پیکان رو گرفتی سمت خودت و بهت فشار میاد درحالی که ریلکس برخورد کنی و همسرت ببینه اگر انجام نده خودش خراب میشه دیگه گفتن شما نمیخواد

کاش پله ها رو تمیز نمیکردی میذاشتی میموند وقتی تحت فشار تند تند تمیز میکرد می فهمید که باید به حرفتون گوش میداد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2731
هزهر تا کار با هم انجام میدم دیگه اعصابم داره از دست میره 

اسی شوهر بیخیالی داری بنظرم تو هم زیاد حساس نباش 

مردا زیادی غر بزنی زده میشن لج میکنن 

مخصوصا تو مهمون داریا باید با احتیاط باهاشون رفتار کنی لج نکنن حیرون بشی🤦‍♀️

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
دفعه بعددعوت کرد بگو تا این ساعت اینارو انجام بده وگرنه من میرم خودت بمون با مهمونات

میدونه این کارو نمیکنم‌

صداشو‌میبره بالا طلبکاره 

دیگه سهی میکنم یکم به خودم مسلط باشم مهمونا میان 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب سینک گلدان چه ربطی به مهمون داره.چند روز قبلش میتونستی با آرامش بگی درست کنه نه روزی که مهمون می ...

خب از هفته قبل گفته بودم انجام نداد 

دیگه شب مهمون دعوت کرد گفتم زشته دیگه حتما بیار درست کن (قصد مهمونی نداشتیم یهو شد)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب میتونه مهمون دعوت نکنه ؟ ۱۶ نفر مهمون داشتم  من همه کارام میمونه لحظه آخر  دیگه بعدش ...

خب عزیزم دفه بعد مهمون دعوت کرد قبول نکن بگو شرایطشو ندارم توام کمکم نمیکنی اخه مردی ک ی لوله سینک رو درس نکنه ب چ درد میخوره😒

...
همین بخدا هر بار مهمون اومدنی من اعصابم خورده 

شوهردختر دایی منم اینجوری بود

میرفتیم خونشون میگفت اره فلان کارو گفتم بکنه انجام نداده

یا مثلا میگفت عهههههه ابنو نخریده خوبه سپردم بهت بخری 

خلاصه همه چیو میگفت شوهرش خجالت میکشید

ولی راه خوبی نیس الان هیچکس  نمیتونه رو شوهرش حساب وا کنه

مثلا اگه جای شما بود شک ندارم توجمع میگفت اره راهرو رو گفتم تمیز کنه من کلی کار داشتم هیچ کمکی نکرده ببخشید واقعا دست تنهام تازه دیر وقت رفته وسایل هم خریده من حاضر کنم 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خدابهتون صبربده ادم بی اهمیتیه حتما، سخت

برا همه چی خوبه ها 

برا من فقط بی اهمیته 

یه بار مامانش مهمون داشت پمپ خراب شد 

تا مهمونا بیان بدوبدو درست کرد 

با قابلمه آب میفرستادبالا برا مامانش که کاراش راه بیوفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونه این کارو نمیکنم‌ صداشو‌میبره بالا طلبکاره  دیگه سهی میکنم یکم به خودم مسلط باشم مهمونا ...

اره ما خانما چون میگیم اگه فلان کارو نکنم میگن زن خونه چرا اینجوریه 

ب مرد نمیگن ک

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
میدونه این کارو نمیکنم‌ صداشو‌میبره بالا طلبکاره  دیگه سهی میکنم یکم به خودم مسلط باشم مهمونا ...

بزا صداشو ببره بالا شما باخونسردی بگو نمیتونم

واقعا ک بعضیا اصن شعور ندارن

...
من یه چیزی رو یاد گرفتم اینکه وقتی مهمون رو همسرم خودش دعوت میکنه یه چیزای کلی رو بهش میگم و ازش می ...

روم نمیشد که اون وضع رو ببین 

سینک رو هم با بدبختی سرهم کردم تا حدودی 

من آخر سر که مهمون میاد میبینه همه چی براهه و به کارام رسیدم 

فک میکنه الکی غر میزنم نمیدونه از جونم میذارم تا برسم 

1
5
10
15
20
25
30