2733
2734
عنوان

سرای ایرانی

162 بازدید | 13 پست

سلام سرای ایرانی چرا برای ارسال کالا ده روز طول میده اونم ببینی سالمه یا نه

دنگ و فنگ زیاد داره دو تا وسیله سفارش دادم گفتن ده روز دیگه می‌فرستن ممکنه جدا از هم ارسال کنن  به نظرم از مغازه می‌گرفتم بهتر بود 

سلام

منم از خدمات دهی سرای ایرانی خیلی بدم میاد

یه لباسشویی خریدیم بعد از ۱۴ روز تحویل دادن، چقدر هم زنگ زدم و توی انتظار موندم تا تماسم وصل بشه، چقدرم دعواشون کردم ! اصلا جالب نیستن

یک بارم تلویزیون گرفتیم ، ایراد داشت ، پسش دادیم، یک ماه طول کشید که پولمون رو پس دادن

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

تو اینستا یه کلیپ دیدم در مورد قیمت ها سرای ایرانی که چقدر میکشن روش نمی‌دونم راست یا نه  

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با چه شرایطی چی گرفتی میشه بگی

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

ببین اصلاً به درد نمی‌خوره به هیچ عنوان سراغش نرو اولاً که نسبت به جاهای دیگه قیمتش بالاتره و دوماً اینکه با این پولی که داری میدی خیلی راحت می‌تونی از اون جنس‌های خیلی بهتر و مارک‌های متنوع‌تری هم بخری

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
تو اینستا یه کلیپ دیدم در مورد قیمت ها سرای ایرانی که چقدر میکشن روش نمی‌دونم راست یا نه    ...

دقیقا راسته 

فقط بخاطر شرایط اقساطی ک داره خوبه

ولی ما رفتیم و مقایسه قیمت کردیم تفاوتش بابیرون از زمین تااسمون بود

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2740
تو اینستا یه کلیپ دیدم در مورد قیمت ها سرای ایرانی که چقدر میکشن روش نمی‌دونم راست یا نه    ...

سلام عزیزم سنو ان تی دادی پسر بود؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
دقیقا راسته  فقط بخاطر شرایط اقساطی ک داره خوبه ولی ما رفتیم و مقایسه قیمت کردیم تفاوتش بابیر ...

خوب چه کاریه آدم بیرون بخره من خودم جاهای قسطی دیدم با ودیعه طلا و چک صیادی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
سلام عزیزم سنو ان تی دادی پسر بود؟

سلام قشنگم تو ان تی که گفت معلوم نیس لگنش شبیه پسر ولی دل بنبند بزار تا انومالی حالا منتظز انومالی ام دو هفته دیگه انشالله معلوم میشه😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام قشنگم تو ان تی که گفت معلوم نیس لگنش شبیه پسر ولی دل بنبند بزار تا انومالی حالا منتظز انومالی ا ...

شما همونی هستی که توی تاپیک های من شرکت میکردی با نام( ملودییی)؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
شما همونی هستی که توی تاپیک های من شرکت میکردی با نام( ملودییی)؟

آره عزیزم دو روز که سایت خراب شد من برگشتم به این کاربری امتحان کنم دیدم وای سایت خراب و دیگه نتونستم برم به کاربری ملودی چون شماره شوهرم زده بودم 💔😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40