2737
2734
عنوان

بیاید اسکرین شات من و شوهرم + حرفای خواهرش 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2799 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیام خواهر شوهر برادرشوهرتو از کجا گیر اوردی

پیامای من و شوهرمه😐

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      
2731

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      

2740

عزیز هیچ وقت پی حرفو نگیر و دنبال تلافی و ... هم نباش 

زندگی به کام خودتون تلخ میشه 

نادیده بگیر و همچنان مثل خواهرت باهاش رفتار کن

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

لری گلم؟

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«برای تو دلیم دعاکنید💖» «آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake