2733
2734
عنوان

پسر مهمونو کتک زدم

1630 بازدید | 67 پست

یکی از اقوام دیشب خونه ما بودن 

پسر ۱۲ ساله اشون هی گفت فلان چیزتون چقدر زشته فرشاتون چقدر آشغاله مبلاتون چقدر زشته پرده هاتون خیلی هیچه باید بندازین سطل آشغال 

در حالی که خونه من میشه گفت لوکس ترین و گرون ترین لوازم رو تو کل فامیل داره 

منم دیگه آخرش گفتم پسرم کسی از شما نظر نخواست

برگشته میگه همه از من نظر میخوان از تو نظر نمیخوان که مثل خر تنها موندی با فامیلا رفت آمد نمیکنی. ( اینا هم مطمئنم حرفای پدر مادرش بود که تو خونه زده شده و بچه یاد گرفته) 

منم داشتم چایی میگرفتم با خنده و شوخی گفتم خر جد و ابادته پسره پدر سوخته 

پا شد منو هل داد این پسره نزدیک بود بیوفتم زمین 

منم برگشتم بدجور کتکش زدم. باباشم برگشته بهم میگه هوووووی یابووووو چرا دست رو بچه بلند میکنی باهات شوخی میکنه بچم طاقت شوخی نداری 

شوهرمم که اونجا بود چند تا فوش به بابای بچه و مرده و زنده بچه داد رفت گرفت از دست بچه انداختش تو کوچه بعدشم رفت بزرگتراشو گفت پاشید برید از خونه من 

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂

وااای چجوری میشهه😐😑

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا ؟؟؟؟😐😐😐😐😐

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2738

خب جسارتا شما به شدت کمبود شخصیت دارید...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

جنگ بوده یا مهمونی🙄

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
واقعا زدی؟😐

یه جوری زدم صدای سگ میداد 

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂