2733
2739
عنوان

کسی هست بیاد؟ (مشکلمو نوشتم)

161 بازدید | 19 پست

داستان از این قراره که من آدمیم که واقعیتش تاحالا آنچنان کار خلافی انجام ندادم و سعی کردم زندگی درستی داشته باشم

یه پسره تو آشنا های ما بود خیلی تلاش داشت به اصطلاح بهم ابراز علاقه کنه سال ها ، البته تو رفتار هاش تناقض هایی وجود داشت ولی اونقدر به چشمم نمیومد

این پسره هر وقت منو میدید از این کارا میکرد

خلاصه یه روز آشنا هام اومدن پیشم گفتن این پسره کلا تو کار خلاف بود ولی مثل پسر داییش حالا دنبال یه دختر سالم میگرده باهاش ازدواج کنه

وسط نرفشون هم چند بار گفتن واسه همینه که به اون اینجوری میکنه....

منم خودم کم و بیش حس میکردم ولی مدتیه خیلی دلم بابت کاراش گرفته ، هر وقت میبینمش خیلی خجالت میکشم ، خیلی میترسم چیزی بهم بپرونه چون میاد تو طرف زنا میشینه‌...

خیلی حس بدی دارم ، حس میکنم اسباب بازی آدمای لات شدم یعنی وجود من اینقدر بی ارزش که باید همچین آدمی همچین فکری راجبم داشته باشه؟؟ کسی هست باهام حرف بزنه؟

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استفاده ابزاری،تو برا خودت ارزش قائل باش مردم رو ولش

نمیدونید چقدر دلم گرفته ، یعنی اینهمه ابراز علاقه همش الکی؟ من حالا زیاد دوستش نداشتم ولی خب خیلی بهم برخورد

ولی حرفتون درسته

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
2728

مگه چند تا آدم لات بازیچت کردن و رفتن ک این حرفو میزنی؟؟؟

صرفا چون یه آدم لات خوشش اومده ازت شدی اسباب بازی؟؟؟؟؟؟؟

عجججججب

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
یعنی چی به شما چه ربطی داره هرکسی ممکنه از شما خوشش بیاد به ارزش شما چه ربطی داره، از فکرش بیا بیرون

اوکی حرفتون درسته

ولی مشکل اینه که ناراحت میشم یکی منو دوست نداره الکی ابراز علاقه میکنه

مگه من بچم؟

2740

از خط هفتم دیگه مفهوم نیست

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
مگه چند تا آدم لات بازیچت کردن و رفتن ک این حرفو میزنی؟؟؟ صرفا چون یه آدم لات خوشش اومده ازت شدی اس ...

چند سال بهم ابراز علاقه میکرد

برام خیلی عجیب بود که نه تنها خوشش نمیخواد بلکه منو به عنوان اسباب بازیش میخواد

اوکی حرفتون درسته ولی مشکل اینه که ناراحت میشم یکی منو دوست نداره الکی ابراز علاقه میکنه مگه من بچ ...

ممثل این میمونه تو دادگاه به کسی ک مقتوله بگن تقصیر خودت بود تو خونت چاقو داشتی

چند سال بهم ابراز علاقه میکرد برام خیلی عجیب بود که نه تنها خوشش نمیخواد بلکه منو به عنوان اسباب با ...

خب بازیچت نکرده ک

شدم بازیچه ی آدمای لات رو کسی میگه ک ۷-۸ تا لات دست ب دست کردنش و سرش کلاه گذاشتن و سو استفاده کردن ازش آخرم ولش کردن

لیبل نچسبون ب خودت

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
خب بازیچت نکرده ک شدم بازیچه ی آدمای لات رو کسی میگه ک ۷-۸ تا لات دست ب دست کردنش و سرش کلاه گذاشتن ...

اوکی چی بگم 😶