2733
2739
عنوان

شوهر سابقم این استوری رو گزاشته +اسکرین شات🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 36 پست

بنظر من نشون میده با کس دیگه ای هست 

یه چیز خواهرانه بهت بگم اگه هنوز مهمه برات و دوسش داری چون طلاق گرفتی اگه دنبالش کنی بیشتر اذیت میشی ولش کن انشالله یه بخت خوب نصیبت بشه 

مهریه گرفتی ازش ؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون چون می‌دونه شما نگاه می‌کنی از قصد این چرت و پرت ها رو می‌ذاره. وانگهی الان اون یه مرد مجرد محسوب میشه هر کاری هم بکنه ایرادی نداره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2731

بله انگار رابطه ای در کاره 

اون کسی که این چیزا روبه شما میگه دشمن شماست نه دوست 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

میشه بگی چرا برات مهمه؟دلیل طلاقتون چی بود؟

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
اون چون می‌دونه شما نگاه می‌کنی از قصد این چرت و پرت ها رو می‌ذاره. وانگهی الان اون یه مرد مجرد محسو ...

ولی من میگم آدم الکی ابرو خودشو نمی‌بره زیر سوال 

بنظر من نشون میده با کس دیگه ای هست  یه چیز خواهرانه بهت بگم اگه هنوز مهمه برات و دوسش داری چو ...

نه گلم نگرفتم 

ولی دست خودمم نیست 

فقط برام جالبه چ زود رفت تو رابطع

نه گلم نگرفتم  ولی دست خودمم نیست  فقط برام جالبه چ زود رفت تو رابطع

وقتی زتذگیت تموم میشه حداقل مهریه می‌گرفتی انقد سختم یه زن از حق حقوقش بگذره 

به درک که بره تو رابطه اون انقد بره دور بزنه ببینه اگه بهتر تو بودن باهاشون بمونه مطمن باش خدا برای تو یکی بهتر از اون می‌زاره از فکرش بیا بیرون وگرنه خودت نابود میشی 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
ولی من میگم آدم الکی ابرو خودشو نمی‌بره زیر سوال 

چرا عزیزم آدم ها بعضی وقتها از حرصشون یه حماقتهایی میکنن که بیا و ببین. اون هم اگه خودش مایل به طلاق نبوده الان خیلی حرصی هست

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706