2733
2734

جدیدن مد شده.. اره افسردگی حقیقت داره  چون مادرم داشت اما چیزی که من میبینم اصلا افسردگی نیست تنبلیه 

رفیق من وقتی پا میزاری خونش انگار اسرائی ل حمله کرده به خونشون من دلم نمیاد تمیز میکنم براش گاهی ولی تا سر حرف میاد یا نصبحتش میکنم که حیفه داغون کردی خونتو نظاوت بخشی از شخصیت توئه سریع  میگه من تنبل نیستم افسردم 

ادم افسرده ده بیدار میشه ۴۵دقیقه آرایش میکنه تیپ میزنه میره با دوستاش دور دور ساعت ۷غروب میاد خونه؟استوری پشت استوری 

حموم نمیره میگه افسردم میگم خب چطور ۴۵دقیقه ارایش میکنی حموم مگه چقدر زمان میبره؟همش موهات رنگه 

مژه و ناخون و...

هرررر روز خرید 

هررروز دوردور 

کافه 

لایو میزاره تو ماشین میرقصن 

یک روز خونه نیست میگه دلم میگیره دوست دارم برم عشق و حال 

میاد خونه تا ۴صبح تو گروه چت میکنه ویس میده میگه میخنده 

شوهرش کلا قیدشو زده محلش نمیزاره خیلی بی رحمیه ولی حق داره به نظرم منکه رفیق صمیمیش بودم روانیم کرد 

شوهرش خیلی مرد خوبی بود همه کار براش کرد اما منو که میدید میگفت ابجی توروخدا نصبحتش کن من ناهار و شام نمیخوام یه جارو بکشه بسته مردم از خجالت  بس رفتم خونه مادرم ناهار و شام اوناهم به روم نمیاوردن 

معدم سوزاخ شد انقدر حاظری خوردم 

باز فدای سرش فقط

میخوام  میام خونه ببینم یه زن منتظرمه 

من خستم چجوری هم به خونه برسم هم به کارم 

به رفیقم گفتم بخدا طلاقت میده فک کردی مردا چند سال صبر دارن؟یه خوبش گیرت اومده قدر نمیدونی 

میگه شوهر من رفتنی نیست میمیره برام منم روشو زیاد نمیکنم مگه شوهر کردم بشورم بسابم؟اینا برا قدیماست🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستم بگم چرا خیلی ها واقعا افسردن ولی دیدم نه ایشون فرق داره

البته افسردگی پنهان هم داریم ک ب ظاهر خوبن و درونشون داغونه

ولی من افسردگی شدید که داشتم حتی بیرونم نمیرفتم

یعنی هیچچچچچچچ کار نمیکردم

ب زور کارای خونه و حموم رفتنو انجام میدادم

اصلا تفریح و شادی و هیچی نمیخواستم 

خداروشکر گذشت اون روزا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
میخواستم بگم چرا خیلی ها واقعا افسردن ولی دیدم نه ایشون فرق داره البته افسردگی پنهان هم داریم ک ب ظ ...

من خودمم همچین مشکلی داشتم ارثی بود الان رومه اما محلش نمیزارم جون میکنما اما اصلا محل نمیزارم پامیشم کارامو میکنم 

من خودمم همچین مشکلی داشتم ارثی بود الان رومه اما محلش نمیزارم جون میکنما اما اصلا محل نمیزارم پامیش ...

اره منم حس میکنم ی بخشیش ارثیه 

چون مامانم هم همینه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2738