2737
2734

از اونجایی که هنوز رسمی مادرشوهرم نشده زیاد باهاش ارتباط ندارم

اصن سالی ی بارم بهش زنگ نمیدم مگر مناسبتی مثل عید بشه پیام بزار 

نامزدم گفت حالش خوب نیست منم گفتم خب بزار ی زنگ بزنم حالشو بپرسم

هرسری میخوام بهش زنگ بزنم انقد استرسم میگیره بدنم داغ میشه که نگو

بعداحوال پرسی گفت جانم کارم داشتی؟ همچین سست شدم گفتم نههه زنگ زدم حالتونو فقط بپرسم هول شدم بعدگفتم شما که بهم زنگ نمیزنی      

به نامزدم گفته بود زنگ بزنم چی بگم بهش؟ چی بشه؟؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731

سختش نکن میخواستی حالشو بپرسی که پرسیدی همین 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
چه به نامزدت بد گفته🙄

از الان شروع کرده

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

🤣🤣منکه هنوزم بعد ۱۰ سال اصلا زنگ نمیزنم به مادرشوهرم 

چی بشه اون هفته ای یبار زنگ بزنه حالا   

انقد زنگ نزدم یهو مثلا کار داشته باشم زنگ بزنم استرس شدید میگیره هول هول میپرسه چی شده؟؟😂

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2740

خوب اگه در حد نامزدی هستید چطور سالی یکبار ؟ 

بنظر من یکم باید فاصله کمتر بشه عربزم بیشتر برای شناخت خانواده ها ...من خودم اشتباه بزرگم این بود فقط میگفتم آره این شوهرم خوب با همه فرق داره وقتی چند سال گذشت شد عین خانوادش کاش همون اول کامل شناخته بودمشون باهاش طی میکردم من این اخلاق ها بیزارم اگه قبول نمی‌کرد همون اول تمومش کرده بودم نه الان با دو تا بچه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
وااااای     عجب سوتی دادی

ارههه بخدا ی دفعه هول شدم بعد باخودم گفتم این چی بود گفتم

چرا باید بزرگترم بهم زنگ بزنه

عیب نداره حالا یه حرف بین مادر پسر بوده دلیلی نداشته اون بیاد سریع خبر بده.. بعدم گفته چیزی نشده و ا ...

من اصرار کردم چون حالم بد بود

بعد جالبه بقیه خیلی ازش تعریف کردن مهربونه فلانه فرشتس

منم انتظار احوال پرسی گرم داشتم کمی باهام صحبت کنه که دیدم اینجوریه سریع قط کردم

بعد نامزدم میگه مامانم میگه به ادبیات کلام خیلیی حساسه مامانم    

خداروشکر بهش فوش ندادم

میگفتی هیچی پسرت گفت علیل و ذلیل شدی گفتم بهت زنگ بزنم  ببینم مردی زنده یی( طنز تلخ🤣🤣🤣🤣)

دیگه هیچ وقت بهش زنگ نمیزنم