2733
2739
عنوان

تعهد از همسر

470 بازدید | 48 پست

سلام من سه ماه خونه پدرمم 

ی دختر سه ساله دارم الان همسرم گفته خونه رو ب اسمم میزنه و تو دادگاه حق طلاق و تعهد هم بهم میده 

ولی خونواده م کلا ناراضی هستن و میگن طلاقت و بگیر و نمیخواد برگردی منم فقط بخاطر دخترم می‌خوام شرایط رو قبول کنم تو ی دوراهیییی بزرگم  برام دعا کنید که بهترین برام اتفاق بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه یک درصد احتمال میدید که برگشت بهتره به حرف والدین گوش ندید و برگردید. طلاق رو آخرین گزینه بزارید 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2740
دست بزن اعتیاد چشمش دنبال زنای دیگه س به زور کار میکرد و خرجی میداد

حتی اگ همه این موارد داره،برگرد،بزار خونه بزنه به نامت،که پشتوانت باشه،اگ متحول شده بود که هیچ،وگرنه با حق طلاق راحت جداشو،فقط حق حضانتم بگیر ازش تا داغه

خب شوهرت چی کار کرده که طلاق میخواستی؟ چون الان انگار سرش به سنگ خورده. خودت تصمیم بگیر. فقط به حرف ...

خیانت اعتیاد دست بزن ب زور سرکار می‌رفت و خرجی میداد

.میترسم برم و هدفش انتقام باشه اگه ب خونواده مم پشت کنم دیگه کسی و ندارم الان خیلی حمایتم میکنن

با این اوصاف به نظرم برگرد حضانت بچتو بگیر از لحاظ مالی خودتو اوکی کن بعد طلاق بگیر چون واقعا سخته با معتاد زندگی کردن

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
دست بزن اعتیاد چشمش دنبال زنای دیگه س به زور کار میکرد و خرجی میداد

خونه ب نامت بزنه و تهعد و حق طلاق بخاطر دخترت برگرد از کجا معلوم طلاق بگیری و ازدواج بعدی همسرت بدتر از اولی نباشه 

حتی اگ همه این موارد داره،برگرد،بزار خونه بزنه به نامت،که پشتوانت باشه،اگ متحول شده بود که هیچ،وگرنه ...

حضانت دستمه.خودم می‌خوام همین کارو کنم که اگه بعدا مشکلی برام پیش اومد پشتوانه مالی داشته باشم

خیانت اعتیاد دست بزن ب زور سرکار می‌رفت و خرجی میداد .میترسم برم و هدفش انتقام باشه اگه ب خونواده م ...

چند ساله اعتیاد داره؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست