2733
2734

قبلا خیلی خوب بودم برنامه میچیدم چهله میگرفتم جواب میگرفتم مثلا برا ازدواجم از حضرت زهرا خواستم و وسطای چهله با همسرم آشنا شدم برا پسرم بازم از حضرت زهرا و حضرت مریم و حضرت نرجس خواستم 

دخترمو پارسال از دست دادم تو پنج ماهگی دیگه دلم مثله قبل نیس اصلا انگار نمیتونم چیزیو از ته قلب بخوام دیگه همه چی برام مصنوعی شده انگار دیگه هیچی برام واقعا مهم نیس دلم میخواد بازم باردار بشم ولی دیگه اصلا نمیتونم دعا کنم 

مثلا دفعه قبل که آمریکا سلیمانی رو زد هزارتا صلوات نذر کردم جنگ نشه کلی استرس گرفتم ولی ایندفعه اصلا دلم میخواست بشه تموم بشه همه چی چکار کنم مثل قبل بشم هیچی خوشحالم نمیکنه !

امتحان شدن با بچه خیلی سخته،کمتر کسی پیدا میشه که سربلند بیرون بیاد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب سلام بر ابراهیم ۱و۲روبخون دوباره اوکی میشی واقعاتاثیرگداره

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2728

افسرده شدی. تا حدودی طبیعیه. اما سعی کن به خودت انگیزه بدی. خیلی سخته. داغ کمی نبوده. خدا صبر بده بهت عزیزم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2740

همین چیزاییه اینجا گفتید رو به خود خدا بگید و ازش بخواید کمکتون کنه که مشکل حل شه

خودش حتما دلتون رو آروم میکنه 🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

عزیزم برای اینکه واقعیت همینه. هر چی هم مذهبی باشی بازم مشکلات پیش میاد. نمونه اش رو دیدم تو اقوام. خدایش اونیکه مذهبیه مدام دارن بد میارن و اونیکه مالش مشکل داره ماشالله زندگی همیشه براش خوب بوده. یه خانومه رو دیدم که مذهبی بود و خیلی خیر، بنده خدا مبتلا به سرطان شده بود و بشدت متعحب که چرا خدا باهاش اینطوری کرده! انقدر اینجوری دیدم که معتقد شدم زندگی رو شانس میچرخه

باردار بودم اصلا ندیدمش زیر دستگاه بود یه هفته ولی نموند 

اهان. این برا خیلیا پیش اومده عزیزم. حتی خود من

من فک کردم به دنیا اومده بوده. خودتو نباز .ایشالله نی نی سالم به دنیا میاری. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

چون قبلتر تجربه ات از دنیا کم بوده،فقط خدا رو منشأ اتفاقای خوشایند میدونستی و  ازش درخواست بیشتر میکردی..

کم کم داری پی میبری که از دست دادن فرزند و وقوع جنگها و بلاها،لازمه دنیا هست چون خوب و بد دنیا،بی اجازه خدا اتفاق نمیفته،واسه همین کمی با خدا اختلاف سلیقه پیدا کردی🫢

ایمان کامل وقتی پیدا میشه که همه امور رو بسپری به خدا،وقتی که بدونی که انسان مثل میت زیر دست غسال هست،غسال خوب بشوره،یا بد بشوره،درهرصورت میت کاری از دستش ساخته نیس،راضی یا ناراضی😂

،،باید همه چی رو سپرد به خدا خواه خوشایند باشه خواه ناخوشایند،،البته بعد از مرگ معلوم میشه حتی رفتارهای ظاهرا ناخوشایند خدا هم،در واقع به مصلحتمون بود و اونوقت احساس خوشایندی میکنیم،البته اگه اینجا کفر نگفته باشیم🤌🥂🌺

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌