2737
2734
عنوان

زنیکه خراب😐

620 بازدید | 38 پست

اعصابمو خورد کرده مدام ب شوهرم پیام میده حالا درسته شوهرم همش ب من میگه و شماره هاشو بلاک کرده کلا از شوهرم مطمعنم .ولی حالمو ب هم زده عکس بچه هاش پروفشه بعد پیام میده به شوهر من که دلبری کنه مثلا .واقعا چی باعث میشه یه زن متاهل یه مادر دنبال همچین کارایی باشه؟با ده تا خط پیام داده که تورو خدا بیا بیشتر اشنا شیم د اخه ج ...چی بگم من اخه واقعا حالم از زنای اینجوری ب هم میخوره حیف اسم زن حیف اسم مادر که رو ایناس

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث ذاته.به مجردبودن ومتاهل بودن هم کاری نداره.بعضیا ازبی حیایی شورشو دراوردن.یکی نیست بگه اگه اونجاتون خارش داره عقده دارید بابیکینی بیاید بیرون

rooyaietalkhسابق هستم.کاربریم بخاطر حرف حق ترکید 🥰😇ّ.زندگیه من فرازووشیب های زیادی داشته که سختیاش بیشتربوده.ولی هیچوقت لبخندازرولبم پاک نشده .یه دختردارم که تموم زندگیمه.ممنون میشم اگه قابل بدونی یه صلوات واسه دخترم وخوشبختیم مهمون دلم کنی.😍
2731
2740

زنه غریبس؟ زنگ بزن خودت حالشو بگیر بهش بگو اگه مزاحم بشی شکایت میکنم ازت و اگرم باز مزاحم شد برو ازش شکایت کن

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

ببین واقعا تنها چیزی که می‌تونم بگم اینه که برید ازش شکایت بکنید چون اون داره به شریک زندگیش خیانت می‌کنه و به نظر من درست‌ترین کار اینه که شریک زندگیش بفهمه با چه آدمی داره زندگی می‌کنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...