2737
2739
عنوان

ابراز علاقه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 73 پست
یا خدا ولش کن تازه دو. دو. لش دراومده 🤭

😐

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه اشکالی داره ،توهم بهش حسی داری؟

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2731
بهش بگو عکس اصل شناسنامه و کارت ملی تو بفرست زنگ بزن و اجازمو از بابام بگیر و بیا زیر نظر خانواده آش ...

😂😂😂این نمی‌خواست الان بیاد می‌گفت درسمو بخونم سرکار برم بعد 

نمیتونم درکشون کنم واقعا  حالا میگیم بعضیا برای یه چیزی میخوانمون بقیشون چی  چی بهشون می ...

واقعا منم به همین فکر میکنم 🥲میدونی چیه اینا اینقدر با این دختر و اون دختر بودن و نقش بازی کردن که دیگه براشون تبدیل به عادت شده یعنی شده سرگرمی همیشگی شون اینجا به منو تو ابراز علاقه میکنه بعد میره فورا به یکی دیگه پیام میده و به اون ابراز علاقه میکنه بهمین راحتی، در ضمن عزیزم تو فکر کن پسری که واقعا خوبه و اهل دختر بازی نیست میاد تو فضای مجازی به دخترا پیام میده اصلا میشه پیداش کرد؟! این پسرا خیلی کمیابن دقیقا مثل دخترای خوب تو دید نیستن زیاد همیشه چیزای ارزون و دم دستی زیاده 

شک نکن یا پولدارتری یا سرتری میخاد از چیزی از شهرش فرار کنه یا میخاد با بدست اوردنت موقعیتشو عوض کنه موقهیتی که نتونسته با تلاشش بدست بیاره.شک نکن دروغه.دروغ هم نباشه بخاطر سر بودن توعه.واسه منم پیش اومده همچین قضیه ای.پسرا کسی رو از نزدیک نبینن از قبل اظهار علاقه کنن قطعی ۱۰۰در۱۰۰بدون نقشه و دروغه.ازمنی که باتجربم بشنو

2740
واقعا منم به همین فکر میکنم 🥲میدونی چیه اینا اینقدر با این دختر و اون دختر بودن و نقش بازی کردن که ...

قیافشم ببینی خیلی بچه مثبته بهش نمیاد آخه 🥴

شک نکن یا پولدارتری یا سرتری میخاد از چیزی از شهرش فرار کنه یا میخاد با بدست اوردنت موقعیتشو عوض کنه ...

از لحاظ قیافه خب ازش سر تر بودم ولی درمورد وضع مالیم اطلاعی نداشت

اسی عشق تو چندروز بوجود نمیاد چ حضوری چ مجازی، عشق و دوست داشتن نیاز به شناخت دو طرفه و آگاهی و رفت ...

این قدر تنهایی ها زیاد شده ک تا به یه نفر برخورد میکنن

اسمش رو میذارن عشق 

در اصل برای پر کردن اون خلا

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..
2706