2737
2739
عنوان

شروع غذای کمکی

143 بازدید | 26 پست

سلام دخترم ۳ ماه و نیمشه، دو هفته دیگه میشه چهارماه کامل. وزنش ۵ و ۳۰۰ هست. این ماه فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرده. کم اشتها شده خیلی نگرانم نان یک میدادم عوض کردم تروویتال میدم ولی بازم کم میخوره. شیرشو دوس نداره ولی وقتی غذا میخوریم توجه نشون میده و اب دهنش سرازیر میشه. به نظرتون چیکار کنم؟ غذای کمکی شروع کنم؟ در حد قاشق چای خوری لعاب برنج و فرنی؟ کسی تجربه داشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از ۴ ماهگی   یه  ذره ذره بهش بیسکوییت مادر دادم و   فرنی و سرلاک رو از ۶ ماهگی    شروع کردم 

بچم یادمه چنااان ولعی داشت برا خردن  ولی از خییییلیییی کم  و رقیق شروع کن  در حد شیر رقیق باشه 

الان چطوره؟ میگن زود بدی معده اش بزرگ میشه. وزنش کمه شیرشم نمیخوره موندم چیکار کنم

غذا بده بهش ولی ادویه نزن اصلا 

مثل غذای خودتون درست کن بدون نمک و... بده بهش یا مثل شله زرد درست کن بدون زعفرون و یکم شیرین باشه.سرلاک هم خیلی خوبه با شیره قاطی کن

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
هرکسی ، باتوجه به نیازبچه به نظرم بایدشروع کنه ۴ماه تمام شد ، کم کم شروع کنید

یعنی مشکلی پیش‌ نمیاد اگه شروع کنم؟ همش میگن ۶ ماه باید تموم بشه ولی وزن دخترم کمه شیر هم خیلی کم میخوره... موندم چیکار کنم

2740
الان چطوره؟ میگن زود بدی معده اش بزرگ میشه. وزنش کمه شیرشم نمیخوره موندم چیکار کنم

بیومیل بده بهش

الان پسر منم چند روره شیر درست و حسابی نمیخوره

زود هم هست واسه دندون دراوردن

گفتم شاید دندون دربیاره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
یعنی مشکلی پیش‌ نمیاد اگه شروع کنم؟ همش میگن ۶ ماه باید تموم بشه ولی وزن دخترم کمه شیر هم خیلی کم می ...

وزن تولدش چند بود؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
اگه وزنش کمه شروع کن من چون دخترم وزنش کم بود با اجازه ای دکتر زودتر شروع کردم 

وزن تولدش ۳ و ۱۰۰ بود ماه اول و دوم هرماه یه کیلو اضافه کرد ولی بعدش متوقف شده. سه ماهگی فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرده که‌ اونم فک کنم وزن لباساشه! 

الان ۵ و ۳۰۰ کمه براش درسته؟

اگه میخوای خوش خوراک بشه و هرچی بدی بخوره و بهونه نگیره از همون ۴ ماهگی شروع کن 

پسر بزرگ من از ۴ ماهگی به غذا افتاد خداروشکر عاشق غذا خوردنه یعنی من اصلا غصه نخوردم که فلان غذا رو نمیخوره یا بدش میاد 

پسر کوچیکم دیر غذا دادم تقریبا 6 ماهگی ولی اشتباه کردم و هرچیزی رو نمی‌خورد و بعضی چیزارو لب نزد اصلا الانم ۷ سالشه بشدت لاغره 

حالا جاریم بچشو ۷ ماهگی غذا کمکی داد بچه الان ۲ سالشه فقط برنج و ماست دوست داره

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰