2737
2739
عنوان

خودکشی

277 بازدید | 32 پست

از روز اول زندگیم یه روز خوش نداشتم دانشگاه قبول شدم خیر سرم گفتم دیگه تمومه زندگیم درست میشه ولی دیدم بدتر شد من اصلا نمیتونم متعادل باشم دیگه بردیم از این همه تحقیر از این همه توهین خیلی سعی کردم رنگ های روحم را به آدم ها نشان بدم ولی اونا منو ندیدن مثل همیشه تنهام تنهای تنها خدایا شاید بودی از ۱۰ سالگی هر شبی که خوابیدم آرزو کردم صبح بیدار نشم چرا نشنیدی چرا تنهام گزاشتی چرا خواستی خودم خودکشی کنم تا بی ایمان بشم فقط دلم به حال مادرم میسوزه که چقدر بهم امید داشت 

عزیزم میدونم شرایط سختی داری درکت میکنم اما باور کن این راهش نیست سختی ها و عذاب آخرت خییلی خییلی بیشتره به مادرت فکر کن یه لحظه خودتو جای اون بذار مهربونم💚💚💚 

کاربرای آقا لطفا در تاپیک های من پست نذارید و در سایر تاپیک ها پستم رو لایک و ریپلای نکنید❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودکشی که بلیط مستقیم به جهنمه

پس چاره کار نیست

باید از یه طریق دیگه مشکلات رو حل کنید

اگه دوست دارید بیشتر توضیح بدید شاید کسی تونست کمک کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2728

دختر به خودت وخدای خودت ایمان داشته باش..

من کاملا درکت میکنم ولی راهش واقعا خوذکشی نیست

سعی کن به خدانردیکترشی حس آرامشی داره که نگو

به خودت اهمیت بده کتاب بخون ورزش کن درساتم معمول روش تمرکز کن به دیگرانم اصلا اهمیت نده آدمای خیلی بیخودی داره دانشگاه

2740

سلام،شما فکر میکردید زندگی با رسیدن به یک مقصود خاص اسون میشه؟

این تفکرتون رو تغییر بدید

شما از مسیر لذت ببرید.

من شرایط شما رو درک میکنم،میفهممتون

ولی ناجی شما چه کسی غیر از خودتون میتونه باشه؟

واقعا فکر میکنید دوست دارید بمیرید؟

ارزش انسان بودن خودتون رو در بند توجه خانواده و دیگران نبینید

من به شما میگم،شما بی نهایت ارزشمندید،

شما یک بانوی خوش خنده و پر انرژی هستید

لطفا خودتون رو دوست داشته باشید

تحقیر شدید؟

بسیار خب،شروع کنید به پرورش خودتون

ورزش کنید،رژیم بگیرید،کار کنید،نقاشی بکشید،پیاده روی کنید،مسافرت برید

این ها باعث میشه شما بیشتر عاشق خودتون باشید بانو:)

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱

منم مثل شما خجالتی بودم.

باور کن بعضی وقتا با خودم فکر میکردم من چجوری باید برم دخترمو ثبت نام کنم پیش دبستانی؟؟😅😅

یعنی در این حد نابود بودم.استرس داشتم تو هر کاری.

گذشت زمان همه چی رو تغییر میده‌.روحیات آدما هم دائم درحال تغییره🌱

گاهی وقتها با یه اشتباه 19 نمیشی ...صفر میشی!!!
هزار تا مشکل دارم درد کم رویی و خجالتی بودنم دارم تحمل میکنم تاپیک آخرمو بخون😔

من همین بودم..البته من بیشتر درونگرام با تنهایی خودم حال میکنم

اگر مشکلت فن بیانه 

پادکست فن بیان واعتماد بنفس بهامین دادرس زو گوش بده 

خوندم عزیزم

اگه بگم اکثرمون این حسارو تجربه کردیم نمیگی واسه دلداریم میگی؟

یکم دیگه که بزرگتر بشی قطعا قویتر خواهی شد

جوری که فکرشو نمیکنی ادمایی سرراهت قرار میگیرن که نیاز به توجه تو دارن

فقط باید خودتو دوس داشته باشی و حرف دیگران عزت نفستو ازت نگیره بخودت برس تنها برو بیرون ورزش کن موزیک شاد و انگیزشی بزار تو گوشت و پیاده روی کن 

همش به چیزای منفی فک نکن عزیزدلم زندگی سراسر درد و رنجه واسه هممون هست این ماییم که باید تصمیم بگیریم از درد و رنجا بگذریم یا از خودمون

خدا خودش گفته ما انسان را در رنج افریدیم بارنج افریدیم و با رنج میمیرانیم 

خدا        
سلام،شما فکر میکردید زندگی با رسیدن به یک مقصود خاص اسون میشه؟ این تفکرتون رو تغییر بدید شما از مس ...

الان دیدم دانشجو معلم هستید

چقدر زیبا،

شما یک معلم موفق میشید

ولی لطفا برای تقویت اعتماد به نفس و روابط اجتماعیتون کتاب بخونید و دوره های روانشناسی ببینید

من هم دچار مشکل شما بودم،اما باهاش مقابله کردم پس خیلی خوب درکتون میکنم

به حس خوبی فکر کنید که بعد از حل این مشکل پیدا میکنید

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
منم مثل شما خجالتی بودم. باور کن بعضی وقتا با خودم فکر میکردم من چجوری باید برم دخترمو ثبت نام کنم ...

خدا کنه ولی من هزار و یک تا مشکل روانی دارم دکتر هولاکویی گفت وقتی یه ماشین کاملا داغون میشه دیگه درست بشو نیست الان من همون ماشین داغونم 😔