2737
2739
عنوان

کاری ک برادرشوهر بیشورم بامن کرد

676 بازدید | 13 پست

یه برادرشوهر دارم۲۰ سالشه خودم ۲۸ با یکی از دوستام ک با مادرشوهرش حرفم شده بود بیرون بودم بد این مارو در خونه دید زنگ زد ب شوهر طرف گفت ما دوست نداریم زنت با زن داداشم بگرده به زور با شوهرم حرفه بیشورو جم کردیم الان دیگه شوهرم اجازه نمیده من برم بیرون یا اون بیاد پیشم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

زنگ بزن بهش بگو خیلی فضولی مرتیکه مگه من باتو ازدواج کردم که تو توکارم فضولی میکنی؟ من یه زن عاقل وبالغم، خوب وبدم از هم تشخیص میدم از توهم بزرگترم.من فقط با داداشت ازدواج کردم نه با تو، برو فضولی کارای خودتو بکن یبار دیگه پاتو از گلیمت درازتر کن ببین چیکارت میکنم.      به پدرش ومادرش هم بگو که جلوی پسرشونو بگیرن بگو همینم مونده بود یه بچه جقله که بینی شو میگیره جونش درمیاد واسه من فضولی کنه یبار دیگه دخالت کنه هر اتفاقی افتاد پای خودتون.   اگه سفت نیایی چند روز دیگه واسه هر چیتون نظر میده زنم بگیره یه‌گوه خور اضافه تر پیدا میکنی باب میل اونم باید رفتار کنی تازه.  با خانواده شوهرتم کات کامل کن.بگو من با اوپدم فضول کاری ندارم خیلی خانواده لو لولی داری نمیخوام ریختشونو ببینم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم