2737
2734
عنوان

یه سوال از خانما دارم

80 بازدید | 4 پست

همتون بعد بچه دارشدن نوک سینه براتون در اومد یا ازقبل داشتین 

من یه ماه و نیمه که زایمان کردم خیلی شیر داشتم ولی نوک اصلا بچم هم اصلا سینمو نگرفت با هزار بدبختی میگرفت ول میکرد چون نمی مکید‌ شیرم هی کم میشد تا اینکه الان فقط چندتا قطره میاد مجبورشدم بش شیر خشک‌ بدم 

عذاب وجدان دارم هروقت شیر خشک بش میدم دلم میگیره حتی گریه هم میکنم اخه چرا من که انقده شیر داشتم باید بچم شیرخشک بخوره اگه جنگ شد چی از کجا براش پیداکنم اب جوشیده ازکجابیارم 😭 اول گفتم زایمان میکنم درمیاد الان یه ماه ونیم اصلا درنیومد رابط سینه گرفتم فایده نداشت با شیردوش شیرمو میگرفتم میزاشتم تو شیشه بهش میدادم استفراغش میکرد نمی دونم چرا

خوشا صبری که پایانش تو باشی ❤️😍

مامان من از قبل ازدواج همینطور بوده ما چهارتا بچه رو هم با همون وضع شیر میداد الان ببینیش کلا نوک سینش صافه اصلا نوک نداره میگم ما چطور شیرمیخوردیم میگه با بدبختی سر سینه رو با دوانگشت میکشیدم بلکه بتونین بگیرین

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 

من بچه ندارم و زیاد نوک ندارم ولی بابت شیر خشک عذاب وجدان نگیر منکه طرفدار شیر خشکم بنظرم اون ویتامین‌هایی که تو شیر خشک هست تو شیر مادر نمیتونه باشه 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم همه که مثل هم نیستن باید میک میزد تا نوک سینه مشخص میشد حالا نشده ،مهم بچته که سیر بشه و رشد کنه عزیزم چه گریه ای ؟شاید اصلا حساسیت و رفلاکس داره که بالا میاره ،نگران نباش شیرخشک هست آب جوش هست حالا حالاها جنگ خبری نیست لذت ببر از نوزادت 

دعا کن خدا یه نی نی هم به ما بده پسرم خیلی تنهاست خدا به پسر منم یه نی نی بده 

2728