2733
2739
عنوان

ادم های خسیس خیلی اعصابمو خورد میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 31 پست
وای من یه یکیو می‌شناسم دقیقاً تو همین شرایطه جالب اینه که سه تا خونه خریده با همسرش دو تا ماشین دار ...

بدجور عاشقش شدم  

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
ووای مطمئنی همکارت همکار مشترک من و تو نیست چون این آدم به گفته خودش گفت این پالتو مال زمان مجردیشه ...

نه اینا ذاتشون گداصفتن درست بشو نیستن

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدجور عاشقش شدم    

😁😁😁😁😁😁

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
شاید قسط وام داره

عزیزم منم قسط وام دارم الان اکثرا دارن دلیل نمیشه چهارده سال یه پالتو بپوشی.!!! پسرش اصلااا هیچ خرجی نداره همش سرش تو کتابه عید به عید براش یه شلوار و تی شرت از مغازه داداشش که پوشاکیه مجانی برمیداره

😁😁😁😁😁😁

حالا به نظر من خسیسم

من ده ساله ازدواج کردم یه پالتو چرم مشهد خریدم ده سال پیش

این ما مهمونی هامه

دو تا پالتو و بارانی سال ۹۵ خریدم

یه پالتو هم سال ۹۸

اینا رو ترکیبی میپوشم

مثلا دوتا شلوار خریدم برند هنوم  همون سال ۹۵ الان حدودا دونه ای یک میلیون تومنه 

مال مهمونی هامه  

سالی یه دونه شلوار دم دستی میخرم

کفشم چرم و خوب میخرم چند سال میپوشم

مثلا یه دونه پاشنه بلند دارم اون رو همون ده سال پیش خریدم

ولی کفش های پاشنه بلند رنگی هم دارم که دیگه کلا نمیپوشمشون

عزیزم منم قسط وام دارم الان اکثرا دارن دلیل نمیشه چهارده سال یه پالتو بپوشی.!!! پسرش اصلااا هیچ خرجی ...

میگم دیگه شما تو زندگی اون نیستی حتما مشکل گرفتاری داره اونطور زندگی می‌کنه مگرنه کی بدش میاد خوب بخوره بپوشه 

2740
میگم دیگه شما تو زندگی اون نیستی حتما مشکل گرفتاری داره اونطور زندگی می‌کنه مگرنه کی بدش میاد خوب بخ ...

عزیزم موافق نیستم ادمای خسیس داشته باشن هم خوب زندگی میکنن دلشون نمیاد خرج کنن

میگم دیگه شما تو زندگی اون نیستی حتما مشکل گرفتاری داره اونطور زندگی می‌کنه مگرنه کی بدش میاد خوب بخ ...

بعضی ها مدلشونه

خاله ی من با وام قسط خودشو گرفتار میکنه که خرج بیخود نکنه

حالا دوتا خونه تو تهران دارن

یه ویلا شمال

یه عالمه سهام پتروشیمی چند سال پیش فهمیدم ۵۰۰ میلیون

طلا هم داره

بچه م نداره نمیدونم دیگه واسه کی جمع میکنه

حالا من بودم حداقل سالی یه سفر خارجی میرفتم

حالا به نظر من خسیسم من ده ساله ازدواج کردم یه پالتو چرم مشهد خریدم ده سال پیش این ما مهمونی هامه ...

ببین حقیقتاً بخوای از طرف من نگاه بکنی آره خسیسی من خودم یه پالتوی چرم دارم که خیلی هم گرون خریدمش ولی بیا قبول بکنیم پالتوی چرمو تو هوای سرد نمی‌شه پوشید وقتی برف میاد نمی‌تونی تو پالتوی چرم بپوشی تو بارون نمی‌تونی پالتوی چرم بپوشی یه خانم باید حداقل توی کمدش دست کم ۶ تا پالتو داشته باشه یه پالتو مشکی باید داشته باشه که بتونه مثلاً تو مراسمات عزا و اینجور جاها استفاده بکنه یه مراسمایی که خیلی رسمی هستند یه پالتو خیلی ضخیم باید داشته باشی از اینایی که حالت ببعی ماننده که بتونه موقع‌های برف و بوران و اینجور جاها استفاده بکنه یه پالتو معمولی دم دستی باید داشته باشه حالت سوئیت مانند که بتونه اوایل فصل پاییز و موقع بهار و عید و اینجور موقع‌ها استفاده بکنه که هوا خیلی سرد نیست ولی یه کوچولو سوز میاد یه پالتو روشن خوشگل باید داشته باشه که مهمونیه و نمی‌دونم شب نشینی‌های خاص و عروسی و اینجور جاها دعوت میشه بتونه بپوشه پس حداقل میشه ۵ ۶ تا پالتو باید داشته باشه و اینکه شما یه کفش می‌خری چند سال استفاده می‌کنی اون یه دونه کفش چه جور با همه لباسات استایلش می‌کنی مثلاً اگه بری کفش مشکی بخری چه جور می‌تونی اونو با کرم و نمی‌دونم سفید و اینجور چیزا استایلش بکنی اصلاً غیر ممکنه ببین اینجور چیزها به نظر پس‌انداز کردن میاد ولی واقعاً آدم ارزش نداره به هر قیمتی پس‌انداز بکنه یه خانم همیشه باید شیک لباس بپوشه یعنی تو وقتی داری مانتو سفید یا شیری مجلسی می‌پوشی یا مثلاً سفیدی یا شیری اسپورتو کژوال می‌پوشی اون کژوال احتیاج داره به یه ونس خیلی خوشگل یا یه صندل خیلی خوشگل نمی‌تونی واقعاً اونا رو با کفش مجلسی و کفش چرم خیلی خوب مشکی ستش بکنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین حقیقتاً بخوای از طرف من نگاه بکنی آره خسیسی من خودم یه پالتوی چرم دارم که خیلی هم گرون خریدمش و ...

آخه اینجایی که من هستم کلا چند ماه  هوا خیلی سرد میشه که پالتو بخوای پاییز و بهار با مانتو پاییزه و چیزای سبک تر سر میکنم

بعد من چادری م حس میکنم کفش رنگی زیر چادر ضایع س به خاطر همین ۹۰ درصد کفش هام مشکیه

شلوارم مشکی میپوشم

دلم میخواد رنگی شم حس خودم نمیزاره

بعد خرج هایی دیگه داریم بخدا نمیزاره من خرج کنم

حقوق مون حدود ۲۰ تومنه 

۴ نفریم

حالا نظرت رو بگو؟

آخه اینجایی که من هستم کلا چند ماه  هوا خیلی سرد میشه که پالتو بخوای پاییز و بهار با مانتو پایی ...

ببین حق داری واقعا بخوای یه خورده پس‌انداز و اینا بکنی چون حقوقتون خیلی کمه و دو تا بچه وقتی داشته باشه با این حقوق واقعاً نمی‌شه زندگی خیلی آنچنانی داشت ولی به نظر من سعی کن یه خورده بیشتر به خودت برسی مثلاً واقعاً اگه سالی یه دونه مانتو یه دونه پالتو بخری به هیچ جایی به خدا بر نمی‌خوره هیچ اتفاق خاصی هم نمی‌افته و اینکه خب شما چادری هستی درست می‌تونی پالتو سرمه‌ای بخری با یه کفش خیلی خوشگل سرمه‌ای و کیف سرمه‌ای ستش بکنی مثلاً می‌تونی به جای پالتو سرمه‌ای مانتو سرمه‌ای خیلی خوشگل بگیری یا مثلاً مانتوت مشکیه کیف و کفش قهوه‌ای سوخته خیلی خوشگل می‌تونی بگیری سعی کن همیشه مشکی نپوشی همیشه یک دست مشکی نباشی هم برای روحیه خودت خوب نیست هم برای اینکه شوهرت داره می‌بینتت همیشه سعی کن تو چشم شوهرت یه زنی باشی که از همه نظر خوش پووش‌تره از همه بهتره از همه سرتره ببین تا وقت خودت اولویت خودت نباشی هیچکس دیگه شما رو اولویت زندگیش قرار نمیده با سالی یه میلیون دو میلیون جمع کردن آدم واقعاً پولدار نمی‌شه آدم میلیاردر نمی‌شه آدم استیو جابز نمی‌شه با پس انداز کردن پول یه مانتو و پالتو در سال شما نمی‌تونی ماشین میلیاردی بخری ولی می‌تونی خوشتیپ باشی

ببین حق داری واقعا بخوای یه خورده پس‌انداز و اینا بکنی چون حقوقتون خیلی کمه و دو تا بچه وقتی داشته ب ...

ممنونم 

میخوام واسه تابستون مانتو شلوار کرم بگیرم یا شتری بگیرم

مانتوها و روسری هام همیشه رنگیه ولی شلوار و کفش م همیشه مشکی

ممنونم  میخوام واسه تابستون مانتو شلوار کرم بگیرم یا شتری بگیرم مانتوها و روسری هام همیشه رنگ ...

ببین من یه زمانی دقیقاً عین تو بودم ۹۹ درصد لباسا و کیف و کفش‌های توی کمد من مشکی بود ولی از یه جایی به بعد واقعاً دیدم داره حس افسردگی بهم القا می‌کنه اولین کاری که کردم رفتم مانتو طوسی و مانتو سرمه‌ای خریدم سرمه یوتوسی دو تا رنگی هستند که مشکی باهاشون خیلی خوب مچ می‌شه و سعی کردم روسری که می‌گیرم مشکی باشه با طرح‌های طوسی یا طوسی باشه با طرح‌های مشکی و باورت نمی‌شه برای اولین بار که این لباسا رو پوشیده بودم وقتی جلوی آینه به خودم نگاه کردم فهمیدم خدایا چقدر آدم می‌تونه زیباتر باشه با رنگ‌های دیگه 

2706