2737
2739

خیلییی بهم فشار میارن 

همه حرف بهم میزنن لباس بخوام خودکار بخوام تفریح بخوام پارجه هرچییی بخوام میگن درس نخوندی یچیزی بشی ۵ سال پشت کنکوری 

بابام تا دهن باز میکنم میگه درس نخوندین یکی بیاد شما رو بگیره 

همه ش میگه من اینقدر خرج خرد و خوراکتون میکنم و داداشام بچه هاشون با نون و ماست زنده ن فلان البته ادم خسیسی نیست پولدار و فقیرم نیستیم متوسطیم خیلی خرج میکنه اما فقط برا غذا اگر بش بگی مثلا یه پیرهن یا یه شلوار میخوام ادمو سگ محل میکنن و براشون مهم نیست

مامانم هردقیقه سرکوفت دختر داداششو میزنه ک رفته سر کار درحالی ک داییم هیچی نداشت گنج پیدا کرد دخترشو فرستاد دانشگاه ازاد یه خونه زده اندازه استادیوم با پارتی دخترشو یه ماهه فرستاد بیمارستان سر کار

منم گفتم ما فقیریم منم اگه مثل اونا ۱ میلیارد پول پشتم بود در عرص دوماه یه ملیاردمو میکردم ۳ میلیارد 

بابام ک گفت ازدواج نکردید و درس نخوندین هیشکی شمارو نخواست منم گفتم تو فقیری فک میکنی ادم پولدار مارو میخواد؟ادمی باباش فقیر باشه اخرشم با یکی که همقد باباشه و از اونم فقیرتره ازدواج میکنه(البته نظرم این نیست فقط اون موقع فشاری شده بودم)

بابام بغضش گرفته بود خیلی عصبانی شد بلند شد منو بزنه ک بهش گفتم فقیر گفت شما بهم فشار میارید و فلان ولی من اصلا بخاطر پول فشار نمیارم 

طرز فکرشون و حرفاشون اینقدرر به روحم فشار میاره که یهو منفجر میشم 

خیلی ناراحتم ک خوردش کردم زبونم خیلی بده خدا هیچوقت منو نمیبخشه

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
عذر خواهی کن میدونم یه جاهایی هم حق داری ولی پدر و‌مادر فرق داره

فرق داره ولی یه جاهایی اینقدررر روحم بهش فشار میاد که انگار دیگه دشمنم روبرومه

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵ سال پشت کنکور بودن مهم نیس اینکه تااین سن سر هیچ کاری نرفتی مهمه

دخترخاله من دید باباش اونجوری ک این دلش میخواد خرجشو نمیده از ۱۸ سالگی رفت سرکار 

کارشم درامد بالایی نداره ولی بالاخره خرج خودشو درمیاره 

خانواده تا کی باید همه مخارج بچه شونو بدن

ببین من درکت می‌کنم چون دقیقاً یه آدم با همین شرایط می‌شناسم این آدم هفته ۷ روز دقیقاً ۷ روز خونش مهمون هستش و چه سفره‌های رنگینی هم میندازه ولی خانمش اجازه نداره ۱۰ سال یه دونه مانتو هم بخره یعنی اگر لباس بخره از دید این آقا خانم ولخرجی هستش قشنگ ۱۵ ۲۰ ساله که من دارم می‌بینم یه لباس عروسی همه اقوام داره می‌پوشه فرقی نمی‌کنه دور یا نزدیک یعنی هر عروسی شما دعوت بشی این خانمم باشه همون لباس تکراری است ولی کلی برای مهمون و سفره و غذای رنگین هزینه می‌کنن متاسفانه خسیسی چیزی هستش که اصلاً به هیچ عنوان درمان نداره یعنی آدمی که خسیس باشه اگر هزار سال هم بگذره شما نمی‌تونی اینو درستش بکنی باید کنار بیای دیگه حالا مستقل شو در کنار اینکه برای کنکور می‌خونی یه کار پاره وقت داشته باش که بتونی یه خورده از هزینه‌های خودت رو بدی و اینکه بعداً یه ازدواج خوب داشته باشی دیگه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
۵ سال پشت کنکور بودن مهم نیس اینکه تااین سن سر هیچ کاری نرفتی مهمه دخترخاله من دید باباش اونجوری ک ...

اجازه نمیدن سر کار برم 

میگن فقط باید بری دانشگاه دولتی و از طریق رشته دانشگاهی بره سر کار

وگرنه کدوم انسان دلش میخواد زیر منت کسی باشه

زخم زبان خوب نیست 

ولی عزیز من داری تو زندگی چیکار میکنی 

بلاخره الان جوانی وقت تلاش و کوششه 

درس باید بخونی کار کنی هنر یاد بگیری تو جامعه باشی 

الان دیگه دوره زمانه این نیست بشینیم نگاه کنیم و یکی دایم خواسته های ما را بده 

الان میدونم میگی وظیفشه بله ولی دوران سختیه 

میبینی کنکور نمیتونی قبول بشی وقتت و تلف نکن برو هنر یاد بگیر

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 

عزیزم این موضوع یه خورد کردن دو طرفه بود پدر شماهم نباید به شما اون حرف و بزنه برای یه دختر بنظرم هیچی بدتر از این نیس خانوادش بهش بگن تو درس نخوندی هیچکی نمیاد تورو بگیره برای یه پدر هم هیچی بدتر از این نیس بچش بهش بگه فقیر بنظرم جفتتون باید از دل هم در بیارید اگه یه طرف از دل اون یکی در بیاره ولی تو دل خودش بمونه بعد یه مدت دل و قلب و روح و روانش انقدر به اون موضوع فکر میکنه داغون میشه☹️

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
چرا پنجسالع پشت کنکوری رشته خاصی دوس داری بری؟

نه فقط سال اول ک قبول نشدم اینقدررر سرکوفت زدن و شکنجه دادن  ک دیگه انگیزه هیچ درس خوندنی ندارم ولی هرسال و هرسال باز بزور زندانیم میکنن تو اتاق تا بخونم 

اگر پشت کنکور موند انتخاب خودم بود میمردم و دم نمیزدم 

ولی خودشون تصمیم میگیرن و باز خودشون غر میزنن 

مثل یک اسیر هستم 

بدتر اینکه بهشون گفتم امسال دیگه خودتونم بکشید دانشگاه های استان های مرزی میزنم میرم سیستانی ارومیه ای جایی با هرکی دیدم ازدواج میکنم مثل فلانی فراری میشم و دیگه هیچوقت خونه نمیام 

میترسم امسالم نزارن برم