2733
2734

سلام من یه دختر هشت ساله دارم که بشدت کنده توی همه حرکاتش دیگه الان معلمش صداش در اومده راه رفتنش نوشتنش همه چی   کسی تجربه بچه کند داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول ببین کم خون نباشه . یه آزمایش کامل ببرش شاید مشکل از ضعف و ..... باشه . 

بعدم یه سری کلاس بذارش . مثلا ورزش و نقاشی هم واسه تقویت عضلات ریز و درشتش هم احتمالا اعتماد بنفسش

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2738

الهی

باید ببریش دکتر چون دلایل مختلف داره

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
الان کار درمانی رو براش شروع کردم کاردرمانش میگه حرکاتش خیلی از سنش عقبه حرکات با توپ

ببین عزیزم 

اینکار زمان میبره بسیار 

انتظار یک سال و دو سال را باید داشته باشی تا بهتر بشه شایدم بیشتر 

من بچه یکی از نزدیکانم همینطور بود مادره زندگیش را اون چند سال تعطیل کرد اما شکر خدا خیلی خوب شد 

الان نوجوان شده و خیلی نرمال و طبیعیه

ببین عزیزم  اینکار زمان میبره بسیار  انتظار یک سال و دو سال را باید داشته باشی تا بهتر ب ...

از نظر ذهنی مشکلی نداره همه چی مثل بچه های عادی هست فقط موقع راه رفتن شله کلا وا رفته هست بچه آشناتون چند سالش بود شروع کرد کار درمانی بردش

از نظر ذهنی مشکلی نداره همه چی مثل بچه های عادی هست فقط موقع راه رفتن شله کلا وا رفته هست بچه آشناتو ...

تقریبا ۳ سالگی شروع کرد بردش تا پیش دبستانی اکی شده بود 

بله اونم از لحاظ ذهنی مشکلی نداشت فقط حرکتی مشکل داشت

ببخشید یعنی مشکل ذهنی داره مسائلو خوب نمیفهمه درست انجام بده؟ یا کلا بی خیاله و با ارامش کاراشو میکن ...

نه اتفاقا بچه روشنیه از نظر ذهنی فقط الان بردمش کار درمانی ارزیابی‌ش کرده میگه ارثیه و هماهنگی چشم و دست و پاش کمه و اینجوری گفت که تا حدود زیادی میشه از شدتش کم کرد ولی بازم همیشه کاراشو آرومتر از بقیه انجام میده