2737
2734
عنوان

جاری زرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 50 پست
بدگویی ک زیاد میکنه وایب منفی داره خیلیم حق به جانبه انگار مردم کشته مرده شن. منوبهم میریزه

نذار بهمت بریزه تنها پیشش نمون وقتی هم جوابشو ندی دیگه کاریت نداره ادامه نمیده 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
نذار بهمت بریزه تنها پیشش نمون وقتی هم جوابشو ندی دیگه کاریت نداره ادامه نمیده 

اره من ارتباط نمیگیرم باهاش

ولی میدونی ادمو میبینه چشاشو درمیاره سرتاپاتو نگاه میگنه ازون مدلاس.اه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من ارتباط نمیگیرم باهاش ولی میدونی ادمو میبینه چشاشو درمیاره سرتاپاتو نگاه میگنه ازون مدلاس.اه ...

خدا بهت صبر بده پس😅 جدی میگم اصلا بهش توجه نکن ازوناست که رو مخه 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

جاریت ن زرنگه ن ساده ذاتش بده ازاون خونه خراب کناس نزدیکش نشواینجورادما بعدا تورومیکنه ادم بده خودش خوبه مودین من دیدم ازشون زندگیتوکن اهمبت نده بهش اصلاشبیهش نشو

2731
خدا بهت صبر بده پس😅 جدی میگم اصلا بهش توجه نکن ازوناست که رو مخه 

باورکن توجه ندارم باهاش زیاد بجز حرفای ساده چیزی نمیگم

ولی اظهار فضلاش تمومی نداره مثلا به بچه یکسالم میگه آخخخی ملوووسه هیچچچچی نمیگه حرف نمیزنه که صداش درنمیاد که.این جمله رو ده بار تکرار میکنه.دخترم گریه کن تشریف داره الان مدرسه رفته خوب شده ولی کافیه یبار گریه کنه این انقد میگه ااا باز گریه کرد چقد گریه میکنه چقد اعصاب دارین چقد مغزدارین چقد حوصله دارین و تکررراااااررررر.بعد پسرم ارومه خب با برادرشوهرم دوسه بار هی میگفت دخترتونو لوس کردین اینو درست باربیارین.من هرچی میگفتم بخداخودش این مدلیه جیغ جیغوه میگفتن نه صبرکن اینم کوچیکه ارومه شماها بدتربیتش میکنید

الان بزرگترشده ماشاالله بهش پسرم اروم و آقا وخوشگل

هی میگه آخخخی چ اروم صدانمیده که🤣

2740

از من به شما نصیحت

هرگز هرگز پای حرفا و درد ودلهای جاری نشین

ناخودآگاه مقایسه می کنید همو

و ذهن همو مشغول میکنید

باور کن زندگی اونقدرا  پیچیده نیست این آدما هستن که پیچیده اش میکنن

بعدشم خونه ی مادرشوهر رفتن واسه سال نو مگه دعوت میخواد که میگه دعوتم نکردن؟!

حتما این رفتارهاشو دیدن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

دلم برا پدرشوهر مادرشوهرت سوخت 

دوتا عروسا هم نه عید نوروز نه عید فطر نرفتید 

بعد عیدیتونم نگهداشتن 

مادرشوهر من بود گلگی میکرد 

هیچی بهتون نگفتن

اونوقت جلو افتاده جاریت چرا زنگ نزدن 

اینا به خدا دنبال شر میگردن 

اصلا محالش نکن 

کوچکترین حرفی بزنی چهار تا میزاره روش میگه فلانی هم پشت سرشون اینجوری میگفت 

وظیفه کوچیکتره بره خونه بزرگتر اعیاد و مناسبتها 

به خدا اگر زنگ میزدن دعوت میکردن همین جاریت میگفت نزاشتن بریم بگردیم زنگ زدن گفتن بیایید اینجاو....

زرنگ اونه ک بد مادرشوهر وپدرشوهرو به جاری نگه اتفاقا جاریتون بی سیاسته ک وایساده اونا بهش زنگ بزنن و ...

من که نمیرم و نرفتم حرفاشو بازگو کنم هیچ جا

ولی میدونی چیه گاخی شک میکنم به درست و غلطا

نه عزیزم اون منتظر بود تو ی حرفی بزنی یا حرفاشو تایید کنی ک این بره دو تاهم بذاره روش به خانواده همسرت بگه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
باورکن توجه ندارم باهاش زیاد بجز حرفای ساده چیزی نمیگم ولی اظهار فضلاش تمومی نداره مثلا به بچه یکسا ...

وای دختر اعصاب داریا  کمتر بهش محل بذار من بودم میگفتم تربیت شما رم میبینیم

دلم برا پدرشوهر مادرشوهرت سوخت  دوتا عروسا هم نه عید نوروز نه عید فطر نرفتید  بعد عیدیتو ...

اره بخدا دقیقا همینو پارسال گفت نمیزارن یه روز بربم جایی

منم فقط امسال رفتم الان۱۲ ساله بجز چهارپنج تا عید همیشه بودم و رفتم .

من که نمیرم و نرفتم حرفاشو بازگو کنم هیچ جا ولی میدونی چیه گاخی شک میکنم به درست و غلطا

شایدم اینارو میگه ک ازت حرف بکشه بره به بقیه بگه اصلا جاش بد نگی ازشون یا خیلی زرنگه می‌دونه شما نمیگی یا سادست