2733
2734
عنوان

اینو به دوستم بگم یا نه زود بگین لطفا میخوام بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 32 پست

اون پسره با شعوره چون هعی بحث رو میبرده ی سمت دیگ. 

ولی این دوستت بیشعوره

حسم میگه از ایناییه جلوی پسر بقیه رو تخریب میکنه

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
همکلاسیمون بود رفتیم برامون یه قسمتی از پروژه مونو انجام بده فقط وگرنه هیچ چیز دیگه ای نیست واقعا

آخه رستوران؟ 

والا اینجور که طرف دوستیم دوستیم کرده 

فقط همکلاسی بودن مدنظرش نبوده ها 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه چه شیر تو شیری حالم بهم میخوره اینجور دختر پسر باهم میلولید!!  بابا یکم برای خودتون ارزش قا ...

ببخشید ک شما تاحالا با هیچ همکلاسی ارتباط نداشتی و هیچ ارتباط دوستانه ای هم نداشتی 

خوب استارتر گفتن رفتن بیرون

چ قدر عجیبین

2731
اون پسره با شعوره چون هعی بحث رو میبرده ی سمت دیگ.  ولی این دوستت بیشعوره حسم میگه از ایناییه ...

دقیقا منم اخه همین حسو گرفتم چون اصلا پسر میبینه دست و پاش شل میشه اما واقعا زشته به خاطر پسر دوست خودتو اینجوری ضایع کنی ما با اون پسره چشم تو چشمیم دائم تو درس و کار.حالا چه فکری اخه در موردم میکنه وقتی دوستم اینجوری گفت.فکر اون مهم نیست ولی رفتار دوستم خوب نبود از دیشب اعصابم خورده سر این حرف

دقیقا منم اخه همین حسو گرفتم چون اصلا پسر میبینه دست و پاش شل میشه اما واقعا زشته به خاطر پسر دوست خ ...

دانشجویی ؟

با این دوستت حتما قطع رابطه کن

در آینده چنان جلوی پسرا تخریبت میکنه ک حد نداره

دانشجویی ؟ با این دوستت حتما قطع رابطه کن در آینده چنان جلوی پسرا تخریبت میکنه ک حد نداره

آره دانشجوییم و سه تامون همکلاسی کلا دوستم مدتیه رو اعصابمه فک کنم بهتره همینو دیگه بهانه کنم بهش یه چیزی بگم که دیگه نباشم باهاش. همه ی مشکلاتش میاد پیش من بعد موقع این چیزا میگه نه دوست نیستیم! تازه تلفن رو اسپیکر بود و جلو یکی دیگه از همکلاسیای دخترمونم که بود این حرفارو زد.

2738
بشینید سر درس ومشقتون این اداها چیه  دوتایی با یه پسر میرین رستوران  چرا جدیدا پدرماد ...

استارتر فکر کنم دانشجو باشن چه درس و مشقی 

بین دانشجوها این چیزها عادیه 

سر دیت ک نرفتن

آره دانشجوییم و سه تامون همکلاسی کلا دوستم مدتیه رو اعصابمه فک کنم بهتره همینو دیگه بهانه کنم بهش یه ...

دخترر

من اگه بودم شلوار دوستمو پاره میکردم 

اتفافا من ترم دومم

یه دوست همین جوری داشتم مال ی رشته ی دیگ بود

تا پسرهای همکلاسیمو میدید شروع میکرد از من جلوشون با خنده بد گفتن 

دیگ پرتش کردم بیرون دختره عقده ای رو

فقط هم ب خاطر همکلاسی های پسرم ک باهاشون دوستم میومد خودشو میچسبوند ب من

استارتر فکر کنم دانشجو باشن چه درس و مشقی  بین دانشجوها این چیزها عادیه  سر دیت ک نرفتن

من حقیقتا فکر کردم دبیرستانی ان 

حالا میتونستن توی محیط دانشگاه سرپروژشون کار کنن وسوالات رو بپرسن بازم میشد رستوران نرن 

حالا یه عده افراد میگن وای چقدر فکر بسته و... 

ولی درستش اینه که ادم با جنس مخالف رستوران نمیره مگه اینکه داستان جور دیگع ای باشه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
دخترر من اگه بودم شلوار دوستمو پاره میکردم  اتفافا من ترم دومم یه دوست همین جوری داشتم مال ی ...

منم منتظرم ساعت ده اینا شه بهش پیام بدم و بگم نمیخوام دیگه به خاطر رفتاراش باهاش دوست بمونم و از این به بعد فقط واسم در حد یه همکلاسیه.کلا از ایناس که خیلی ضعف پسر داره اصلا پسر میبینه دیگه هیچیو نمیشناسه!

من حقیقتا فکر کردم دبیرستانی ان  حالا میتونستن توی محیط دانشگاه سرپروژشون کار کنن وسوالات ر ...

والا اخه تو محیط دانشگاهم میریم سریع واسمون دست میگیرن که حتما جریانی هست! 

دخترر من اگه بودم شلوار دوستمو پاره میکردم  اتفافا من ترم دومم یه دوست همین جوری داشتم مال ی ...

الان به نظرتون بهش بگم یا اینکه خودمو بگیرمو چیزی نگم بعد اگه گفت چرا بگم به خاطر این بود؟

من حقیقتا فکر کردم دبیرستانی ان  حالا میتونستن توی محیط دانشگاه سرپروژشون کار کنن وسوالات ر ...

راستش ب نظرم اگه دختر و پسز تنها برن بیرون شاید منظور دار باشه 

ولی الان ک دیگ این چیزها بین دانشجوها خیلی عادیه و همه با هم دوستن و در ارتباطن

باز نظر شما صحیح