2737
2739

دوستم روزانه چند ساعت باهام در ارتباطه. دیشب پسری که چند روز پیش باهاش رفتیم بیرون زنگ زد دوستم گذاشت رو ایفون در مورد دونگ رستوران که ما گفته بودیم سهم ما چقده بگو صحبت کردن. پسره گفت که ما دوستیم حالا چه اشکالی داره هر دفه یکی حساب کنه دوستیم دیگه.دوستم گفت نه دوست نیستیم. بعد پسره گفت ینی چی؟ بعد این گذشت یبار دیگه پسره زنگ زد چند ساعت بعد گفت از این حرف ناراحت شدم چرا منو از خودتون جدا دونستین و گفتین باهاتون دوست نیستم مثلا مگه الان شما با خانم فلانی(ینی من) دوست نیستین؟دوستم گفت نه! پسره گفت پس انقد که با هم چیک تو چیکین و بعد پسره شروع کرد ادامه ی یه بحث دیگه و حرف رفت سمت دیگه. شما بودین الان با دوستتون چه برخوردی میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستتون زیادی رک هستن و حرفشون رو بدون فکر  میپرونن . همینو بگو ک یکم قبل از حرف زدن مزه مزه کنه حرفش رو 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2738

مثلا میخاسته خوشمزه بازی دربیاره

بعدم بنظرم با دوست نرو تو این قرارها البته اگه برات مهمه خیلی ها بعد که مشکلی پیش امد میندازن گردن شما که این اهل این حرفا نبوده شما باهاش بودی شده طرف را ببینن بااین پسره بعد میگه این دوست من نبوده و این دوسته شماس

اه چه شیر تو شیری حالم بهم میخوره اینجور دختر پسر باهم میلولید!!  بابا یکم برای خودتون ارزش قا ...

همکلاسیمون بود رفتیم برامون یه قسمتی از پروژه مونو انجام بده فقط وگرنه هیچ چیز دیگه ای نیست واقعا