2733
2734

نوشهر غریبیم خواهرامم پیشمن منم شاغل بودم بعد هم در معرض خطر بودم یکبار غذا درست نکردن یکبار کمکی چیزی ندادن حالا خودشون بودن میگفتن بیا خواهر داریم به دردمون نمیخوره و‌‌‌... یکی همسایه ها مون فهمید باردارم تا الان چند بار غذا می‌فرسته واسم آدم بعد خواهرم برگشته گفته یوقت چیزی توش نریخته باشه و اومد مثل چی افتاد رو غذا و خوردش

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

ببخشید ولی خیلی خواهرت بیشعوره...منم مث تو تا ماه اخر حالم بد بود یکی نبود ی لیوان آب بده دستم بهش فکر نکن اصلا هروقت خواستی سفارش بده برات بیارن

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب همون موقع باشوخی وخنده بهش میگفتی خودت که چیزی درست نمیکنی برام بیاری کس دیگه هم درست کرده میایی میخوری!!!

البته که بهت بگم از کسی انتظار نداشته باش 

وقتی هم میشه اونا بتو نیاز داشته باشن مثل خودشون رفتا‌ر کن 

تماااام

دیگه زندگیا سخت شده

ماشالله افتاده هم‌نبودی ک کمکت کنن

اونقدر حالت خوب بوده ک سر کار هم‌ میرفتی 

حالا استراحت مطلقی چیزی بودی حق داشتی ولی بنطرم الان ن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

باور کنید بقیه مسئول بارداری شماها نیستن 

شاغلی برای خودت هستی حقوقتو به اونا نمیدی که 

باردارم هستی از شوهرت هستی عزیزم مسئولیت برای اونه نه خواهرات 

زن همسایه هم چون بوی غذاش به خانم باردار خورده برات آورده نه بخاطر کمک کردن 

توقعتونو کم کنید سطح انتظاراتتون رو از اطرافیان به صفر برسونید اینجوری هم خودتون آرامش دارید هم بقیه

دیگه زندگیا سخت شده ماشالله افتاده هم‌نبودی ک کمکت کنن اونقدر حالت خوب بوده ک سر کار هم‌ میرفتی&nb ...

استراحت مطلق شدم عزیزم

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2738
خب همون موقع باشوخی وخنده بهش میگفتی خودت که چیزی درست نمیکنی برام بیاری کس دیگه هم درست کرده میایی ...

کمک ک نمیکنه هیچ بچشو که همکلاسی دخترمه گاهی می‌فرسته میاد خونه مدام در حال جیغ زدن حالا می‌دونه من استراحت مطلقم

چور هم سر کار میرفتی هم استراحت جطلق

قبل استراحت مطلق تو ویار ها سرکار میرفتم عزیزجان

باور کنید بقیه مسئول بارداری شماها نیستن  شاغلی برای خودت هستی حقوقتو به اونا نمیدی که  ...

حق تماممممم

دقیقا اونقدر توان دارین تو حاملگی برید سرکار درامد کسب کنن و کمک خرج اقا باشن

ولی نوبت ب کار خونه ،من حامله ام خاهر مادر برادر بیاد کمک

اسی ببخشیدا.

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

عزیزم منم باردارم ولی اصلا توقعی از هیچکس ندارم 

حتی همسرم کمکم میکنه هزار بار تشکر میکنم 

اینجوری خودت راحت تری و هیچ منتی بعدا سرت نمیزارن

قبل از هرکار و اقدامی به خودت بگو من فقط خدارو دارم ببین از پسش برمیای اونوقت انجام بده

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده
عجب 🥴 چه بی احساسن خواهرات

حالا خودشون در حالت عادی از همه توقع دارند یکیشون که مریض شد انتظار داشت شوهر من ببرش دکتر کن چند بار تو بارداری مریض شدم موندم تا شوهرم اومد خودم پاشدم سوپ گذاشتم بعد ک اون مریض شد به عمق پر رویی اش پی بردم