2737
2739
شوهرم استاد هست و حلقه دست نمیکنه همه فکر میکنند مجرده  گاهی میروم دانشگاه شوهرم دورا دور می ...

عزیزم

منم برای همین واسم سوال شده بود 

آخه اون استادی که من میگم بعید می‌دونم ازدواج کرده باشه

من فکر میکنم بابت دانشجوهای دخترش اینکارو کرده چون رییس گروه هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم برای همین واسم سوال شده بود  آخه اون استادی که من میگم بعید می‌دونم ازدواج کرده باش ...

بله طبیعیه 

تو محیط دانشگاه خیلی ها برای اینکه براشون دردسر نشه خودشون را متاهل جا میزنند 

2731
بله طبیعیه  تو محیط دانشگاه خیلی ها برای اینکه براشون دردسر نشه خودشون را متاهل جا میزنند  ...

پس چطوره  که بعضیا حلقه دست نمیکنن و خودشون رو مجرد جا میزنن؟ 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

عزیزم متاهله احتمالا

انقدر خودتو پایین نیار،کسی که حلقه دستش کرده یا متاهله یا متعهده به یکی اگرم نباسه قصد ازدواج با دانشجوش رو نداره که اینکارو تو محیط کار کرده دیگه. 

2740
شوهرم استاد هست و حلقه دست نمیکنه همه فکر میکنند مجرده  گاهی میروم دانشگاه شوهرم دورا دور می ...

ببخسید جسارتا میتونم بپرسم چرا حلقه دست نمیکنن دلیل خاصی داره؟ اخه دایی من هم زن و بچه داره ولی حلقه دست نمیکنه هروقتم دعوامیشه زنداییم میگه چرا نمیکنی دستت میگه قانونه(دانشگاه آزاد تدریس میکنه) 

ببخسید جسارتا میتونم بپرسم چرا حلقه دست نمیکنن دلیل خاصی داره؟ اخه دایی من هم زن و بچه داره ولی حلقه ...

نه عزیزم 

من شوهرم صدتا حلقه گم کرده واسه همین دیگه دست نمی کنه منم خودم دست نمی کنم چون گم میکنم 

هر دو دست نمی کنیم 

فکر نمی کنم قانون باشه من اصلا چنین چیزی نشنیدم 

شوهرم همجور دانشگاهی هم میره ولی اصلا نشنیدم که قانون باشه

پس چطوره  که بعضیا حلقه دست نمیکنن و خودشون رو مجرد جا میزنن؟

بببین متاسفانه یه عده آدم بیمار هم باید تو جامعه باشن دیگه من همچین آدمی رو دیده بودم حلقه ازدواج دستش نمی‌کرد و با همه هم گرم می‌گرفت و خوش و بش می‌کرد بقیه هم فکر می‌کردند که این مجرد اصلاً باورشون نمی‌شد که این آدم متاهل باشه و اینا ولی خب من می‌دونستم این آدم متاهله دورادور می‌شناختم همسرشو 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بببین متاسفانه یه عده آدم بیمار هم باید تو جامعه باشن دیگه من همچین آدمی رو دیده بودم حلقه ازدواج دس ...

بله هستن این افراد زیاد دیدم چه خانوم چه اقا 

خودشونو مجرد جا میزنن 

منتها مجردی که خودشو متاهل جا بزنه اصلا ندیدم یعنی دلیلی نداره اینکارو کنه مگه اینکه دیکع خیییییلی بچه مثبت باشه

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚