2733
2734

کاملا ناخودآگاه اتفاق میوفته 

وقتی بیدار میشم میبینم فکم رو هم قفل شده و انگار یکی مجبورم کرده محکم رو‌هم فشارش بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من بیشتر از گرما اینجوری میشد.لباسش را کم میکردم خوب میشد.ویا بعضی وقتها تو تابستون کولر میزدم.

ببینید دلیل شما چیه اون را رفع کنید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
آبجی منم داشت آزمایش اینا داد سالم بود دکتر گفت باید بره پیش روان پزشک  رفتش با یه قرص کامل دن ...

پس مال اعصابه چون منم مشکل جسمی ندارم 

اما خب اعصابمم خراب نیس  

همین دغدغه های عادی زندگی‌ دیگه

دختر من بیشتر از گرما اینجوری میشد.لباسش را کم میکردم خوب میشد.ویا بعضی وقتها تو تابستون کولر میزدم. ...

نمیدونم بخدا هرچی نصف شب فکمو‌ شل میکردم باز وقتی متوجه میشدم در حال فشار بودم 

نگران دندونام هستم 

میگم شاید مال استرس باشه

مال چیه ؟ فشار عصبی ؟؟؟ 

والا یکی میگه انگل یه میگه استرس نمدونم از چیه ولی از بچگی دارم شوهرم یک ساله جاشو جدا کرده از من شبا دور میخابه میگه جیگرم ریش میشه انقد بلند بلند دندون قروچه میکنی

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
2740
والا یکی میگه انگل یه میگه استرس نمدونم از چیه ولی از بچگی دارم شوهرم یک ساله جاشو جدا کرده از من شب ...

من به شوهرم گفتم بره برام گارد دندون بگیره 

من دندون قروچه نمیکنم فقط فکمو‌ محکم رو هم فشار میدم قفل میکنم 

الان چهار روزه عروسی کردم شوهرم میگه ندیدم دندون قروچه بری

پس مال اعصابه چون منم مشکل جسمی ندارم  اما خب اعصابمم خراب نیس   همین دغدغه های عادی زند ...

میدونم آبجی منم نداره مشکل اعصاب ولی باید روان پزشک اون قرص رو تجویر کنه ، چون دوزش هم خیلی پایینه هیچ نگرانی نیست که ادم وابسته قرص بشه ۳ ماهه تحت نظره دکترش دیگه میخواد قطع کنه قرصشو

من به شوهرم گفتم بره برام گارد دندون بگیره  من دندون قروچه نمیکنم فقط فکمو‌ محکم رو هم فشار می ...

ن من دندون قروچه های شدیدن بلند میکنم شوهرم ۸سال تحمل کرد ولی الان ۱ساله میگه دیگه خیلی صداش بلند شده

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
نه اون نیست  اسمش ریسپریدون ۱میلی گرم هست از شرکت سبحان  حتما شرکت سبحان باید باشه اگه م ...

ممنونم جونم ، میترسم اخه اثر بد داشته باشه 

حتما میرم دکتر ولی میخوام گارد دندان بگیرم