2733
2734
عنوان

وقتی مادرشوهر میاد خونت

| مشاهده متن کامل بحث + 7219 بازدید | 170 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ربطی به تمیزی و وسواس نداره الان کثیف ترین ادمم میره پی پی میکنه دستاشو میشوره چون میکروبه خودش مریض میشه

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731

یکبار که رفت سرویس پشت در صبر کن اومد بیرون بگو مادر حوله تمیز براتون آوردم دستاتونو خشک کنید.

بعد که دیدی دستاش خشکه بگو مادر جان یادتون رفته دستاتونو بشورید 

چندبار اینکارو بکن عادت میکنه 

یا به شوهرت بگو به مادرش بگه

2738
نمیدونم چطور بگم ک ناراحت نشه

بگوبیزحمت دستاتون روبشوریدحالم بدمیشه۱باربگو

هم دیگه ازش ناراحت نمیشی هم خودت راحت میشی

ببین خودشون چه راحت حرفشون روبه ماعروسامیگن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

میتونید غیر مستقیم بیان کنید مثلا لا به لای تعریفاتون بگید که واقعا اذیت میشید که یکی به بهداشتش اهمیت نده بعد مثال بیار مثلا یکی فلان کارو میکنه بعد وسط مثالات بگو یا مثلا دستشونو بعد دستشویی نمیشورن واقعا آدم اذیت میشه 

وای چه بد.نمیشه حرف زد...بنظرم غیر مستقیم بگو...مثلا یع بار که میخوای میوه بیاری. برو دستات بشور بگو وای من همش،باید دستام بشورم. همش حس،میکنم دستام کثیفه. از دستشویی که میام دوسه بار بامایع میشورم تا تمیز،بشه

وای نگو خیلی بده که کاش با خنده بهش میگفتی 

من بارها جلوشون گفتم من خیلی وسواسی همسرم ک از بیرون میاد باید حتما داخل سرویس دستاشو بشوره بعد بیاد سرسفره نمیدونم چرا مادرشوهرم درک نمیکنه ک خودشم رعایت کنه

جدیدا این مادر شوهرا چرا اینقدر خودشون رو سبک می کنن راه به راه خونه عروس میرن خوب شینید خونه خودتون

یبار که شما خونه ی اونا بودید بگید براش صابون بخر بگو این ضد حساسیت بوی خوبی هم داره

بهش بگو منم همین مشکلو دارم وقتی ببینم سریع بهش میگم مخصوصا وقتی دستش تو دماغشه😑😑😑 باهیچ کس سر ای ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭🤭🤭🤭👌👌👌👌👌

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!