2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصری که من سر زدم هنوز درست نشده بود اما ساعت ۴ صبح که اومدم دیدم اوکی شده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728

عه خراب بود ؟من فک کردم تعلیقی چیزی شدم دلم گرفته بود حسابی انگار یه چی گم کرده بودم

من الان دیدم 

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
عه خراب بود ؟من فک کردم تعلیقی چیزی شدم دلم گرفته بود حسابی انگار یه چی گم کرده بودم من الان دیدم&n ...

منم خیلی ناراحت بودم هی میومدم سرمیزدم،حس کردم بخاطراعتراض کاربراقهرکردن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
منم خیلی ناراحت بودم هی میومدم سرمیزدم،حس کردم بخاطراعتراض کاربراقهرکردن

دقیقا منم همین فکرو کردم

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
2738

دیشب زدم دیدم درسته ساعتای ۱۱بود دیدم درسته

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺