2737
2734
عنوان

ازدواج بعد طلاق

507 بازدید | 24 پست

بچه ها ی راهنمایی ازتون میخوام ۲ماه طلاق گرفنم‌ اما میخوام ب شوهرم برگردم هم ب خاطر پسرم هم ب خاطر دل خودم من قبلا ب جای مهریه ۱دونگ خونه و طلا از شوهرم گرفتم خب الان دیگه مطمعنم شوهرم مهریه قبول نمیکنه منم نمیخوام ازش بگیرم اما میخوام ی شرطی بزارم که نتونه طلاقم بده یا ازدواج مجدد کنه میشه مثلا سکه بزارم اما شرطی باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم برنگرد،همه ی حرمتای بینتون ازبین رفته دیگ نمیتونی مثل قبل زندگی کنی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731
2740

همسرتون خودش میخواد شما برگردی ؟ کی پیش قدم شده بود سری پیش واسه طلاق 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

حق طلاق وفرزند بگیر

سکه رو دادگاه رسمی زیاد نمیدونه با توجه ب وضع اقتصادیش قسط بندی میکنه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان