2733
2734
عنوان

کاش نی نی سایت رقیب داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 29 پست
واقعا چند روز که بسته بود آنلاین بودین؟🙄😁 چرا؟؟ بیخیال بابا 

مگه آدم فقط برا نی نی سایت آنلاین میشه 

تلگرام کار داره سرچی میخواد بزنه گوگل با خودش میگه ببینم این خراب شده درست شده یا هنوز خرابه 

چرا نی نی یار شب با بی احترامی تمام کاربری قبلی من رو ترکوند؟  مگه من چی گفتم؟  چرا وقتی ...

این که خوبه، من یبار توی یه تاپیک س ی ا س ی تذکر گرفتم، نینی یار اومد خصوصی، منم گفتم اوکی ولی لطفا عدالتو رعایت کنید و این تذکر رو به دو طرف دعوا بدید

بعد از سایت رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم تعلیق شدم 😶

البته خیلی بعدها فهمیدم که دلیل تعلیقم چی بوده 🙁

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی نخواستن پیام بذارن سایت تا چن روز بستس، یعنی کاربرا  حق اینم نداشتن

به نی نی یار پیام میدادید جواب میدادن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چنین سایتی که ما زنها رو  انقدر محدود کرده و با دیکتاتوری تمام با ما برخورد میکنه به لطف ما پر بازدیدترین سایت فارسی زبان شده و درامدهای میلیاردی از تبلیغاتش داره. 

2731
چرا ما باید چند روز خیره بشیم به تاپیک خرید اجاق گاز؟ ☹️

وااای چقد رو مخم بووود اخرشم ترکید🤣🤣🤣

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
همه ی کاربرا که نمیدونن اینو. بازم میتونستن بگن که سایت بستس ولی نی نی یار ها جواب سوالاتونو میدن.

جاهایی که پول میدی أین خدمات رو نمیدن وای به ابنجا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
مگه آدم فقط برا نی نی سایت آنلاین میشه  تلگرام کار داره سرچی میخواد بزنه گوگل با خودش میگه ببی ...

اون که بله 

وقت اضافه آدم داشته باشه خوبه اطلاعات کسب کنه 

اطلاعات مفید 

ولی میگن چند روز خیره شدیم تاپیک اجاق گاز 

وابسته به هیچی نباشین تو دنیا 

برای خودتون خوب نیست

من سر جمع گذری یه ساعت بیام سایت 

اونم بخاطر دوستانم

چی داره این سایت جز بحث و دعوا 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
منظورت اینه تاپیک زدن براشون اینقد سخت بود؟ یسریا خودشون میخوان باهاشون اینطوری رفتار بشه پس. 

من منظوری ندارم بیخیال

ول کنید دیگه بحثو باز نکنید سایت تعطیل میشه

راست میگن سایت بارداریه اصلا ربطی ب سیاست نباید داشته باشه اینجا پر از خانمای بارداره

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
ی هفتس تاپیک اجاق گازو میدیدیم 🤣

و همچنین اینکه میگفت با نامزدم قهرم یا اینکه با یه نی نی سایتی قرار دارم

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋