2733
2734
عنوان

روزانه چندلیوان آب میخورید؟راستشو بگیدا😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین دادا😂 دمت گرم که میتونی

😂😂😂😂😂😂

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2731
افرین اوضاع پوست و موت چطوره؟

از چ لحاظ 

شفافیت خوبه تقریبا 

ولی من از لحاظ جوش زدن پوستم داغون شده 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
میشه بگی چه ضرری؟ دیگه اون ۸ تا ۱۰ لیوان میگن حداقل ممکن هست

نه حداقل نیست بسته به بدن ها متفاوته. 

یکی ممکنه خیلی تشنه اش بشه هشت لیوان مناسبش باشه ولی برای خیلیا هم این حجم زیاده.

هم برای کبد ضرر داره هم کلیه هم قلب. 

در کل آب زیاد خوردن ( به نسبت فیزیولوژی بدن) باعث کاهش غلظت سدیم میشه که هم به مغز آسیب می‌زنه هم به قلب 

ولی بازم میگم به بدن آدم ربط داره ❤️ 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

چند تا لیوان رو نمیدونم ، اینجوری بگم  آب معدنی بزرگ رو در نظر بگیر، روزی دو تا میخورم

اما همچنان پوست و موی سرم خشکه 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

من چای زیاد نمی‌خورم.ولی آب زیاد میخورم.مخصوصا تابستون.ولی اینکه دوستان میگن واس پوست و مو مفیده من چیزی ندیدم

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
باید خودتو عادت بدی فواید ابو نمی دونید وگرنه می خوردید 

آب چیزی نیست که آدم نخورتش 😅 به قدر نیاز باید خورد نه به زور ❤️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
همین شفافیت و اینکه درخشان و روشن باشه کدر و چروک پروک نباشه

ن کدر نیست چروکم ک نداره 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
به زور باید خورد 

بحثی نیست شما به زور بخورید😅

آب چیزی نیست که آدم نخورتش 😅 به قدر نیاز باید خورد نه به زور ❤️

اخه بالاتر گفتم نیاز بدن من حتی زمان روزه داری فقط یک لیوان چایی افطار بود

به دکتر گفتم کلی تعجب کرد

گفت نمیتونم و نمیخوایم نداریم بایددددد بخوریش