2733
2739

من نمیدونم منظورت از پوچ یهنی نداشتن قلب جنین ... اگه اره من دوبار پشت سر هم داشتم علتش هم بعد معلوم شد غلظت خون داشتم. حاملگی بعدیم بلافاصله بعد از مثبت شدن تست دترم بهم امپول دور ناف داد و خداروشکر الان کنارم خوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمان نمیدونم ولی شنیدم کسایی ک یکبار مولار گرفتن دوباره دچارش میشن

ولی مطمئنن درمان داره

برو دکتر

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2731
درمان نمیدونم ولی شنیدم کسایی ک یکبار مولار گرفتن دوباره دچارش میشن ولی مطمئنن درمان داره برو دکتر

مولار ن پوچ یعنی بتا دوبرابر نمیشه و ساک‌خالیه بعد سقط میشه

2740
مولار ن پوچ یعنی بتا دوبرابر نمیشه و ساک‌خالیه بعد سقط میشه

جفتش یکین هم بهش پوچ میگن هم مولار

خودمونی و عامیانش پوچ پزشکی طوریش مولار

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

اره گلم 

من بارداری پوچ داشتم 

دوبار پشت سر هم 

قلب تشکیل نمیشد 

سر بارداری سوم به محض مثبت شدن تست دکترم بهم امپول هپارین داد و الان 16روزه که زایمان کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
جفتش یکین هم بهش پوچ میگن هم مولار خودمونی و عامیانش پوچ پزشکی طوریش مولار

نه اگه مولار باشه بتا بی رویه بالا میره و باید شیمی درمانی بشه مال من بتام نرمال بود 

مولار چیه؟

بتا تغییری نمیکنه و سقط میاره 

و میتونه تبدیل ب کیست و تومور بشه

برای اونایی ک سنشون کمتر20ساله یا بالایی35سالن