2737
2739
عنوان

بچه ها من هفته دیگ سزارین دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 27 پست
دکتر من گفت ۴ ساعت بعد عمل میان شکمت فشار بدن من از همینش میترسم

برا من اینطوری نبود همون تو اتاق عمل انجام دادن چون بی‌حس بودم متوجه شدم

ولی اگه ۴ساعت بعد هم انجام بدن اونقدری درد نداره 

نگران نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من فشارنبودعین ماساژ بود دردشم قابل تحمل ولی تازه که بیحسی داشت میرفت خیلی درد داشتم که بامسکن تزریقی تموم شد،توهم بعدعمل اگه دردداشتی سریع بگو من همش تحمل میکردم کاش میگفتم

2728

بچه اولم رو وقتی داشتن از اتاق عمل بیرون میاوردن و بیحس بودم فشار داد حس دردی نداشتم

ولی بچه دوم وقتی بیحسیم رفته بود

فشار دادن دردش بد بود.هعی مچ دستشو میگرفتم ک کمتر فشار بده...

من شیاف صد میزدم.اصلن از خونه برداشته بودم ک اگ اونجا دیر بدن خودم بزارم.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

بعد عمل شیاف دیکلو ۱۰۰ میذارن. احتمال زیاد از خود بخش بهتون میدن.ولی شما چندتایی احتیاط ببر باخودت. ولی باید یخچال باشه اب نشه. میتونی توی یه ظرف کوجک چند تکه یخ بذاری شیافا رو بذاری رو یخ اونجا بذار یخچال

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

من قبل اتاق عمل درخواست پمپ درد کردم بعد عمل وصل شدم سرسوزن درد نداشتم شکمم فشار ندارن تا ۵۰ روز فقط'لکه بینی داشتم بعد اون تا ۲ماه خونریزی داشتم اگه شکمتم فشار میدن به نفع خودته گلم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2740
فشار شکم  درد داشت؟؟ بعد چند روز میشه سرپا شد؟

راستشو بخوای من بعد 16-17روز هنوز کامل سرپا نشدم 

خب زایمان درد داره عزیزم چه طبیعی چه سزارین نگران نباش نینیتو بغل بگیری یادت میره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
اون فشار دادانه دردش خیلی زیلده؟؟ دردش چجوریه قابل تحمله

اون بستگی به دکترت داره 

برای من زیاد نبود چون خون ها داشت خودش میومد بیرون من تافرداش قشنگ شکمم بی حس بی بود که فشار میدادن 

این فشارها روزیاد حس نمی گردم 

من 16روز پیش سزارین شدم  شیاف 100 بگیر گلم

سوند درد داشت؟خیلی بده؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
سوند درد داشت؟خیلی بده؟

برای هرکسی متفاوته 

برای من وحشتناک بود خیلی درد داشت هم وصل کردنش هم در اوردنش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]