2733
2734
عنوان

دلی که آروم نمیگیره💔😭

274 بازدید | 27 پست

چندساعته از خواب بیدار شدم هرکاری میکنم بازم آخر سر یادم میفته چقدر دوستم داشت 

چرا باید کنار هم نباشیم دیگه🙂کاش یبار برمیگشتی تویی که هیچوقت نمیذاشتی برم

لطفااااا. نگید ولش کن ول کردم فقط فکر و خیال منو ول نمیکنه

الانم حالم خیلیی بده😞

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

به خودت حق بده فکر و خیال بکنی . 

خیلی عادیه 

ولی نذار خیلی پیشروی کنه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چجوری میتونی کنار یکی دیگه باشی

من که حالم بد میشه حتی بهش فکر کنم یکی بهم بگه دوست دارم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
کم کم خوب میشی

چندماه گذشت

من برا حاجت شما ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعا کن دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضرت فاطمه زهراوامام زمان ضامن زندگیم بشن وآبروم حفظ بشه😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
2738
چرا ولش کردی

هیچوقت نذاشت برم یه روز حالم بد بود گفتم کات ولی بعدش معذرت خواستم دیگه برنگشت🙂

من برا حاجت شما ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعا کن  دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه ط ...

مرسی عزیزم

حمد خوندم برات

توکل به خدا دوست داشتن خودت  و پرکردن وقتتت با کارای مثبت اینجوری وقت فکر کردن نداری حالتم ب ...

هرکاااری میکنم ولی نصف شبا از خواب میپرم یا...

من روزی ۳ساعتم به زور میخوابم 

من ادم مذهبی نیستم ولی پاشو وضو بگیر یکم قران بخون حتی شده معنیشو با خدا خلوت کن اروم میشی

کم نذر ونیاز نکردم 

مرسی عزیزم حمد خوندم برات

ممنونم عزیزم

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭