2737
2734
عنوان

ب نظرتون ارزشش داره ک

122 بازدید | 14 پست

ی سال دیگ پشت کنکور موند برا پزشکی؟ 

امسال سال دوم پشت کنکوری بودنمه میخواستم هر رشته اوردم برم ولی هر وقت از جلو دانشکده علوم پزشکی میگذرم با تمام وجودم حسرت میخورم 

وقتی ک میرم دکتر تنها فکرم اون لحظه اینه ک چرا مث ادم نخوندم ک منم بتونم پزشکی بیارم 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر واقعا فکر میکنی سال بعد میخونی بمون وگرنه وقتت رو تلف نکن

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
امسال چرا نخوندی  زود بگو ببینم

افسردگی شدید داشتم ب مدت پنج سال 

ی حس بیخیالی بی انتها 

تازه رفتم دکتر و قرص میخورم درست شدم و درس خوندن رو شروع کردم 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
افسردگی شدید داشتم ب مدت پنج سال  ی حس بیخیالی بی انتها  تازه رفتم دکتر و قرص میخورم درس ...

اسم داروهاتون چی بود

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
2740

اصلا اصلااااا 

عزیزم این عمره توعه که داره می‌ره ها ! 

به نظرم کنکور یه بارشم زیاده 

من خودم همه‌ی دوستام بعد موندن نتیجه شون بدتر شد 

یکیشون پرستاری آورد سال بعد موند پزشکی بیاره همون پرستاری هم نیاورد 

اگه دست رو چشمات گذاشتی..دستات خونین!
افسردگی شدید داشتم ب مدت پنج سال  ی حس بیخیالی بی انتها  تازه رفتم دکتر و قرص میخورم درس ...

اصلا دیرنیست .‌برو دنبال ارزوهات 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

اگه خیلییی علاقه داری اره 

وگرنه ارزشش رو نداره الان خیلیا میرن و  اشباع میشه تا چند سال دیگه 

و اینجوریم نیست قبول شدی بگی اخجون دیگه تمومه درواقع تازه شروع شده و باید قشنگ جر بخوری تابتونی یه پزشک عمومی شی 

و بعدشم واسه رسیدن به درامد موهات مثله دندونات باید سفید شه

ولی مهمترین چیز علاقست ادم برای رشته مورد علاقش یه سال که سهله ده سالم تلاش میکنه

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم