2737
2739

خدا چرا نمیتونم این اتفاق فراموش کنم 

بخدا ادم سرطان بگیره بهتر از این مشکل 

چندین بار دکتر گوارش رفتم دارو ها رقع عفونت میکروب معده دادن اما فقط تا یه مدت خوب هستم باز میشم همون 

نمیدم خیلی شدید اما وقتی بوی دهانم بیاد شدید هم میشه از قیافه اطرافیان میفهمم 😞

تو رو خدا بگید چیکار کنم 🥺دندان خراب داشتم پر کردم لوزه هام حفره خیلی ریز دارن از اون نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دفع کراتین و .....مال کلیه . 

وقتی هم که گوشت بخوری زیادتر میشه بو 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
چرا گله داری از آرایشگر  چیکار کنه بنده خدا  شما هر روز یه حبه سیر مثل قرص استفاده کن تا ...

واقعا؟؟؟!!!! سیر که بدتره. ادم از ۴۰ متری بوی سیر میده

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
چه نوع آزمایشی بدم که متوجه بشم این مشکل رو دارم یانه؟؟

آزمایش دفع اوره و کراتین . البته اگه ازمایش همون چکاب بدی در داخل اون هستش

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

اسی منم مشکل شما رو دارم همم بو میده هر چی مسواک میزنم هیچی خسته شدم 

مم فکر کنم خلط پشت گاو دارم 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!