2737
2739

پیامای ۴ سال پیششم حذف نکرده 

چندبار شبا از پنجره خونه فرار میکرد میرفت سر قرار 

من دیشب جو دعوا و بحث با خانواده گرفته بودم خدا لعنت کنههه منو اینقدر گفتم وگفتم و ول نکردم تا خواهر و مادرم سر هرچیزی هر بحثی بخوام بکنم اخرش میکشنش به اینکه درس نخوندم

خواهر بزرگ فتنه م به بابام گفت اینو خواهر کوچیکمم درس نمیخونن بابام رفت در اتاق خواهر کوچیکم گوشیشو گرفت

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنت کنه منو

مامانم رمز گوشیشو میدونست همه پیااااماااشو خونده 

نمیدونم با پسره چی گفته 

قرارا رو ک فهمیده ولی دیگه نمیدونم تا چ حد بوده 

از دیشب انبار باروته 

بابام ک بره سر کار خونمون منفجر میشه و قراره هم من کتک بخورم هم اون

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
2731

خیلی ناراحتم نزدیک کنکورشه خیلی شوک بزرگیه 

از عذاب وجدان اینکه تقصیر من بود مامانم فهمیده دارم میمیرم

منه اشغال عوضی هی گیر دادم هییی گیر دادم ول نکردم تا یه دلوای بزرگ درست کردم 

حالا هم اول صبحی همه کتاباشو ریخت بیرون گفت نمیخوام بخونی

نترس 

وای پس چیکار کنم خواهرم یه هفته دیگه کنکور داره من این حالو میفهمم ک چقدر ترسیده مامانم همه ش منتظره بابام بره بزنه لت و پارش کنه تمام کتاباش ریخت بیرون

2740
وای پس چیکار کنم خواهرم یه هفته دیگه کنکور داره من این حالو میفهمم ک چقدر ترسیده مامانم همه ش منتظره ...

اینو به مامانت بگو شاید شرایطش رو درک. کرد و فعلا تا کنکور چیزی نگفت 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️
اینو به مامانت بگو شاید شرایطش رو درک. کرد و فعلا تا کنکور چیزی نگفت 

جرعت دارم حرف بزنم؟پای خودم بد گیره چپ میره راست میاد نگام میکنه میگه روسیاه

خیلی ناراحتم نزدیک کنکورشه خیلی شوک بزرگیه  از عذاب وجدان اینکه تقصیر من بود مامانم فهمیده دار ...

خوواهر کوچیکت دوس پسر داره؟

نترس اون همین الانم امادگی نداره واسه کنکور

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡