2737
2734
عنوان

وای اول صبح زار زار گریه کردم

347 بازدید | 21 پست

شاید بگین چقد بچه ولی مامانم ۱۲ پیاله دسر درست کرده بود بیشترشو داداشم خورد دو تا هم واسه من نگه داشتن

بعد کلی نقشه کشیده بودم برم صبح بخورم و فلان

دیدم نصف شب داداشم هردوشو نوش جان کرده حداقل اگه یکیشو میخورد انقد حالم بد نمیشد خلاصه نشستم گریه کردم

شما بودین چجوری جرش میدادین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولا چرا انقد صبح زود بیدار میشی هنوز نصف شبه دوما فردا دوباره درست کن

ساعت ۸ شب خوابیدم

اینجا که پرنده ها دارن میخونن

بابا خیلی فشار داره اخه مرتیکه اونقد خوردی دیگه دو تا رم واسه من نگع دار

اسی خیلی بچه ای 😂😂😂😂یه زمانی تو خونه ماهم این قانون بود هرکی زود بیدار بشه برندس خوراکی هارو میخوره به نظرم باید دو ساعت پیش بیدار میشدی 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

اگرتعلیق نمیشدم چیزهایی که لایقش بودبه داداشت میگفتم

دسردرست کن توش قرص ملین بریزبده نکبت بخوره

هرهرتاچندروزبخند

شکم گنده حریص

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740
ساعت ۸ شب خوابیدم اینجا که پرنده ها دارن میخونن بابا خیلی فشار داره اخه مرتیکه اونقد خوردی دیگه دو ...

دفه بعد قایم کن تو فریزر 

داداشت با خودش نمیگه من این همه خوردم بقیه رو دست نزنم خواهر یا بقیه اعضا هم بخورن؟

چند سالشه

ساعت ۸ شب خوابیدم اینجا که پرنده ها دارن میخونن بابا خیلی فشار داره اخه مرتیکه اونقد خوردی دیگه دو ...

بازخونه مادرم یه چیزی قسمت میشدحتی کپک میزدکسی نگاه نمیکرد

خونه خودمم الحمدالله همین قانون هستش

یعنی بچه هاریزه بودن هم قسمت اونیکی رونمیخوردن حتی اگرگرسنه گرسنه بودن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دفه بعد قایم کن تو فریزر  داداشت با خودش نمیگه من این همه خوردم بقیه رو دست نزنم خواهر یا بقیه ...

نه والا درک نداره که انگار من ادم نیستم 

حالا میرم میبینم مامانم گفته بخوره

۲۱ سالشه