2737
2739
عنوان

يک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 64 پست
سلام عزیزم  خیلی ممنونم که به یادم هستی مهربونم  الهی حاجت روا باشی گلم ❤️  اجرتون ...

خواهش میکنم، متشکرم از حضورتون 🌹 

قبول حق 🤲🏻 حاجتروا 💚 💙 🌹 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @بانویتابستون۷۱ &nbs ...

سلام عزیزم 

چه دعای قشنگی کردید 🥺🥺🥺

الهی به فضل خدا  دل همسر دوستمون نرم بشه و به خوشی برگردن سر زندگیشون 

به نیت ایجاد محبت  بینشون ۱۰۰ مرتبه یا ودود میگم 

به نیت حاجت دلت ودوستان شرکت کننده در تاپیک آیت الكرسی میخونم 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @anabelkatanchi   @sayeh6859   ...

سلام خواهر گلم  روزتون نورانی الهی دلتون سرشار از آرامش سبز خدای مهر ورحمت

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2742

سلام آبجی گلم ممنونم خدا خیرت بده 💚

خوندم عزیزم ان شاءالله مشکل دوستمون حل بشه بحق حضرت فاطمه(س)⁦❤️⁩🌸

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @مائده6525221   @بانویتابستون۷۱ &nbs ...

سلام عزیزم صبحتون بخیر روزخوبی داشته باشین. تلاوت شد

به نیت دوست عزیزمون 20مرتبه سوره نصر و20مرتبه صلوات فرستاده شد ان شالله سالیان سال زندگی خوب وخوشی باهم داشته باشن وکانون زندگیشون گرم باشهههه 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
2740
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @anabelkatanchi   @sayeh6859   ...

سلام عزیزم 🌹

قرائت شد 🙏

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

سلام.تلاوت شد عزیزه دلم .سوره هم با صلوات خوانده شد خدا خیرت بده وعزیزاتو برات نگه داره  حاجت روابشی خواهرم🌺

ان شالله بحق اباعبدالحسین خانم فاطمه زهرا نزر کنن ب زندگی خواهر گلم @خدااااmm   جان .ک ان شالله زندگیشون غرق در آرامش .آسایش .و خوشبختی باشه در کنار همسرشون و زندگیشون تا ابد پایدار ب لطف خدا .ان شالله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

سلام عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 💖🙏

سه مرتبه صلوات و سه مرتبه سوره نصر می خونم 

ان‌شاالله دوستمون حاجتروا و دلشاد بشن 🤲

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
خدا خیرت بده گریم گرفت😭😭😭

فدات بشم عزیزم .توکل بخدا نگران نباش ان شالله درست میشه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام خواهر گلم  روزتون نورانی الهی دلتون سرشار از آرامش سبز خدای مهر ورحمت

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 حاجتروا 💙 💚 💙 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم روزتون بخیر اجرتون با صاحب قرآن 💖🙏 سه مرتبه صلوات و سه مرتبه سوره نصر می خونم  ا ...

قبول حق خواهرجون 🤲🏻 حاجتروا 💙 

2706