2733
2739
عنوان

شوهر مامانم بهم گفت که نباید بیای اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 33 پست
حالاکه ازدواج نکردی بعدخدانکرده طلاق که نشدی حالااون موقع خدانکرده پیش اومدبیاتایپیک بزن

قراره نامزدکنه ازالان باید فکرروزمباداباشه به نظرت عاقلانه س بشینه خدای نکرده مشکل پیش بیاد بعدفکرکنه تاوقتی میشه پیشگیری کرد چرا ادم عقلشوبه کارننداره

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥

هیچ وقت مسائل خانوادگی به همسرت نگو ؛شاید منظورش این بود با چشم و گوش باز انتخاب کن بعضی ما متاسفانه بلد نیستیم حرف بزنیم همون ضرب مثل هس با لباس سفید میری دور جون با کفن بر میگردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی به طلاق نداره این آقا پرو تشریف داره که میخواد از خونه خودش بیرونش کنه 

بیرون نکرده

درست بخون

داره آینده روحلوچشم اسی میاره

اوهم یادبگیرنظرخودت روبخونی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

به هیچکی نگو انگار اون حرفو نشنیدی به روی مامانت هم نیار ولی درکل مامانت اشتباه کرده اونو آورده تو خونه خودش باید بعد ازدواج میرفت خونه شوهرش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
اگه بابای خودم بود هیچ وقت همچین حرفی بهم نمی‌زد  بخدا دارم با گریه می‌نویسم  چون همیشه ...

نمیخاد انقدر ضعیف باشیو بشینی زار زار گریه کنی 

ب جای گریه برو به فکر باش خونه رو ازشون بگیر

با ازدواجتون مخالفن؟  شاید چون مخالفن یا اینکه تحقیقاتی کردن وراضی به این ازدواج نیستن اینجور ...

نه مخالف نیست چون باهم دوست بودیم از اولش تصور خوبی نداشته سختش بوده 

2738
نه مخالف نیست چون باهم دوست بودیم از اولش تصور خوبی نداشته سختش بوده 

خوب همون مثلا میخواد منصرفت کنه نمیدونه چی بگه . 

شما از نامزدت مطمیینی؟ هیچ چیزی ازش ندیدی ته دلت بترسه؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
قراره نامزدکنه ازالان باید فکرروزمباداباشه به نظرت عاقلانه س بشینه خدای نکرده مشکل پیش بیاد بعدفکرکن ...

میخوادالان چکارکنه؟!

همونواگرطلاق گرفت انجام میده

ازالان تامسلمون روبه جون هم میندازیدچی بشه

ناپدریشه میگه هم خوب ومهربونه

شایدتوپسری که اسی عاشقش شده چیزبدی دیده

ماکه خبرنداریم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
بیرون نکرده درست بخون داره آینده روحلوچشم اسی میاره اوهم یادبگیرنظرخودت روبخونی

من از این ناراحتم که همچین حرفی بهم زده می‌دونی همیشه همه احترام منو داشتن خونه هرکس میرفتم منو رو چشمش نگه میداره الان توی خونه خودم که حق منه با پول دیه بابام ساخته شده یه غریبه میاد این حرفو میزنه

میخوادالان چکارکنه؟! همونواگرطلاق گرفت انجام میده ازالان تامسلمون روبه جون هم میندازیدچی بشه ...

دوتامسلمون....

اما بنظرم بد موقعی ناپدریت حرف دلشو زده 

مواظب باش 

بذار چند وقت از این ماجرا بگذره وبعد چند دنگ خونه بزن به نامت 

چندتا خواهر برادرین؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
من از این ناراحتم که همچین حرفی بهم زده می‌دونی همیشه همه احترام منو داشتن خونه هرکس میرفتم منو رو چ ...

ببین اسی اون یادش نیومده خونه مال تویه

خواسته درحقت پدری کنه

پدرت هم بوداصلانمیزاشت بااین پسره ازدواج کنی چه برسه به تهدید

گفته بگم ازدواج نکن میگی ناپدریه و....

بنده خداسردوراهی تهدیدت کرده حواست جمع بشه

مردخوبیه

الکی داییات رودخالت نده

ناپدریت ازداییات بیشتربه دردت میخوره