2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم شوهرم دخترمو کتک زد نتونستم کاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 317 پست
شرایطو دارم چند بار تا مرحله طلاق رفتیم نتونستم باز برگشتم هر بار اراده میکنم میگم این بار دیگه جدا ...

چ ترسی زندگی خیلی بهتر و راحت تر ادامه داره همچین آدم های اگه حذف بشن از طلاق برا خودتون غول نسازید هم خودتون هم دخترتون دارید از لحاظ روانی ضربه میخورین مثلا چ اتفاقی میخواد بیوفته بدتر این ؟؟ 

منی ک ی عمر با همچین آدمی که اسم پدر روشه زندگی کردم این و میگم همیشه حسرت دخترخاله یتیمم می‌خوردم 

و الآنم که خداروشکر تنها زندگی میکنم و زندگیم خوبه بازم حالم خوب نیس همش ب فکر مادرم و گذشته ام

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
خب اخه غریزه ادم طوریه که وقتی به بچش اسیب میرسونن به قیمت جونشم که شده باشه مداخله میکنه برام عجیبه ...

به خاطر همین از خودم متنفرم فقط میگفتم بسته به خدا میمیره ولی تکون نخوردم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کم اوردم غذاشو قبل اینکه بیاد میدم خودشم همش میمونه اتاق وقتی باباش میاد دیگه نمیدونم چیکار کنم

این چه کاریه ببین خودت هم کم تقصیر نداری چرا بچه رو وقتی باباش میاد زندانی میکنی میدونی چقد بهش استرس میدی با اینکار بچه هم بلد نیست چطوری استرسشو خالی کنه بهانه گیر وعصبی میشه توروخدا انقد به شوهرت رو نده مگه این بچه از تخم وترکه خودش نیست؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
میخواستم یکی دیگه بیارم دخترم تنها نباشه دیگه توبه به خدا چرا یکی دیگه بیارم وقتی عرضه دفاع ازش ندار ...

جدی پیش خودت چی فکر کردی که یه بچه دیگه هم میخواستی بیاری؟ اصلا چجوری خودت را راضی میکنی با این حیوون رابطه داشته باشی وای به حال بچه اوردن

اسی کارشوهرتون تاییدنمیکنم ولی دخترمنم ازهمون ۶سالگی شروع کردبه حرف گوش نکردن وصدای بلندزدن شوهرم چون ادم دل رحمی عکس العمل نشون ندادوهرچی من میگفتم فوقش یه تذکرکوچولوالان ۱۲سالش ودیگه وقتی باهاش حرف میزنی اصلانمیگه این کسیکه روبروم هست مادرمه شماهم وقتی بیدارشدنگیدکاربابات اشتباه بودبهش تذکربدیدکه دفع بعددادنزنه ای کاش وقتی دخترمن بچه بودباباش بهش حرف میزدکه الان این روزگارم نباشه

خدا لعنت کنه اینجور ادما رو من نمیدونم اینا از خدا نمیترسن واقعا حق داری وقتی با خانواده تهدید میشه ...

باز میگه برو کاش اینم دست از سر من برداره ۲۲ ساله یه روز خوش نداشتم یه شب راحت نخوابیدم هروز و هرشب ترس از آینده ترس از فردا داشتم ولی کم نیاوردم الانا روحیمو از دست دادم داغونم  ولی در ظاهر قوی تر از همیشه ام

ببین سیاست داشته باش. شوهرت کلش خرابه به این زودیا هم درست نمیشه و دخترت بیشتر عذاب میکشه. سعی کن وقتی شوهرت از دس دخترت عصبیه تو جلوی اون طرف دخترتو نگیری تا اون جری نشه... دنده نده بهش.... توام برو سمت شوهرت..اصن قبل اینکه شوهرت کاری کنه همیشه خودت پیشقدم باش.. مثلا جلو شوهرت وقتی هنوز کار بالا نگرفته ب دخترت حرف بزن. با قیافه جدی مثلا بگو دیگه خیلی پرو شدی!!! چرا حرف گوش نمیدی؟؟؟  شده بعضی وقتا یه چک الکی هم بزنش. ازونا که مامانای قدیم میزدن درد نداشت ولی حکم بازدارنده داشت.  تو با این حرکتت نصف خشونتی که قراره شوهرت سر بچه خالی کنه رو کمش میکنی. تو یه چک الکی بهش بزنی بهتره تا اینکه اون سرشو بکوبه زمین یا موهاشو بکشه. اون الان فک میکنه تو خیلی داری بچه رو تیتیش مامانی بار میاری و تربیتش نمیکنی لجش میگیره. برا همین خودش میخواد با روش خودش اینکارو کنه. اگر بازم شوهرت کار خودشو کرد بازم راه داره. با شوهرت تنها شدین بهش مثلا بگو فلان روز با دخترمون رفتم بیرون آبرومو برده.. اگه گفت چرا. بگو رفتم میوه بخرم به فروشنده گفته برای کتک چی بخوریم خوب بشه!  😂ازین حرفهای من دراوردی بزار تو دهنش. تاریخشم نگو کی گفته. یمدت بعد از اینکه دخترتو کتک زد اینو بگو که نتونه بره یقه کسیو بگیره بگه فلان روز چیشده. مثلا بزار دو سه ماه بده کتک خوردنش بگو...از ترس آبروشم دیگه تکرار نکنه . راه زیاده. غیرمستقیم وارد عمل شو  

2740
ببین سیاست داشته باش. شوهرت کلش خرابه به این زودیا هم درست نمیشه و دخترت بیشتر عذاب میکشه. سعی کن وق ...

روانشناسی چیزی هستی ؟ 😅 خیلی کم پیش میاد کسی توی این تاپیکای کتک پست های کمک کننده بزاره

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
روانشناسی چیزی هستی ؟ 😅 خیلی کم پیش میاد کسی توی این تاپیکای کتک پست های کمک کننده بزاره

روانشناس که نه ولی یه لیسانس روانشناسی هم داریم اگه خدا قبول کنه😄 خب چ کنم گفتم بزار بجا اینکه مث بقیه بیام بگم توام بزن تو دهن شوهرت یا طلاق بگیر حدقل یچیزی بگم شاید تو این تایم بکارش بیاد 🤦‍♀️

به خاطر همین از خودم متنفرم فقط میگفتم بسته به خدا میمیره ولی تکون نخوردم 

عزیزدلم برات از خدا آرامش میخوام ان شاءالله عاقبت شما و دختر نازتون بخیر بشه امیدوارم همسرتون هم سرش به سنگ بخوره و سر به راه شه... خوندن حدیث کسا یه ربع بیشتر وقت نمیبره روزی یکبار بخون و هدیه کن به خانم فاطمه زهرا و ازش بخواه حواسش به زندگیت و به دخترت باشه و یادت نره مادر مهربونی هستی عزیزم اصلا غصه نخور 😘 ❤

فاروس:فانوس دریایی😊
ببین سیاست داشته باش. شوهرت کلش خرابه به این زودیا هم درست نمیشه و دخترت بیشتر عذاب میکشه. سعی کن وق ...

واقعا خیلی خوب گفتی چون چند باری بهم گفته تو بچه تربیت کردن بلد نیستی حتما اینکارو میکنم انشاالله نتیجه بده به خدا یه عمر دعات میکنم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
عزیزدلم برات از خدا آرامش میخوام ان شاءالله عاقبت شما و دختر نازتون بخیر بشه امیدوارم همسرتون هم سرش ...

ممنون عزیزم چشم حتما من خیلی با چله حدیث کسا جواب گرفتم امیدوارم تو این مورد هم کمک کنه ارامش تو زندگیم باشه

گلم قوی باش 

همه اونایی که الان قوین یروزی هیچی بود نبودن ضعیف بودن 

توهم از یجایی شروع کن 

به جای سرزنش خودتو تغییر بده زندگیتو تغییر بده 

حتی شاید شوهرتم بتونی تغییر بدی

عزیزم توهمین سایت یه مشاور کودک و نوجوان هست 

شما قطعا شاید نتونی به تنهایی همه چی رو درست کنی 

بنظرمن با همین مشاور حرف بزن نکات خیلی خوبی گفته بود مشخص بود خوب بلده 

یا تو گوگل سرچ کن یا کتاب بخون 

اگاهیت و اطلاعاتت رو ببر بالا 

من یه دختر 19  سالم شاید فقط یبار از پدرم کتک خورده باشم اونم تو 17 سالگی یادم نیست ولی فکر نکنم بیشتر از این بوده

ولیییئییییییییییی پرازاسیبم پراز دردم بخاطر چیزای دیگه که کمبود داشتم ویا ............

دختر تو که اینقدر بخواد کتک بخوره قراره چی بشه ایندش ؟؟؟

گلم حتما با ی مشاور صحبت کن تا بهت بگه چیکار کنی شاید خودت ندونی چیکار کنی 

بچه محبت توجه میخواد اونم دختر 

اینکه بگی هرچی بگه قبول کنی هم درست نیست

ایدیش رو میزارم همون مشاور رو 

maman_aa@

خداروهم فراموش نکن 

امیدوارم مشکلت حل شه 

ولی حتما پیگر شو گلم خیلی ناراحت شدم برا دخترت

#دختر لر