2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی هیچ چیزی تو دنیا ارزشمندتر از خودت نیست هیچکسم دلش به حالت نمیسوزه فقط خودت مهمی مطمئن باش همه از خداشونه تو افسرده باشی بلند شو خودت رو پای خودت وایستا درس بخون کار کن زندگی کن به آرزوهات برس زندگی فقط یه باره

🌹🎹🎵🎶🎼🎵🌹
2740

قرص اعصاب مصرف میکنید؟

بی حالی و سر شدن به خاطر مصرف قرص اعصابه معمولا

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
زودتر پاشو به مادرت کمک کن برین عصرا خرید یا قدم زدن ...اون بیچاره ام خسته شده با خودش میگه منو آدم ...

میگه افسرده ام یعنی یه نفر باید بهش کمک کنه و پیشنهاد بده آن موقع شما میگی با مادرت بر خرید 

منم یه مدت افسردگی داشتم .با وجود اینکه کار و استرس داشتم نمیتونستم بلند بشم صبحا . واقعا یکجایی بخودم تلنگر زدم . گفتم آخرش که چی تا کی ؟؟ 

رفتم عضو کتابخونه شدم . فنی و حرفه ای کلاس هنری رفتم . بعدش دانشجو شدم ...... دست بگیر ب زانوت و بلند شو 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

خب شاید همین فکر مادرت در مورد شما داره الان همه یه افسردگی خفیف یا پنهان دارن بخوای اینطور پیش بری بهتر نمیشی بدترم میشی اگه حتی حرفم نمیزنی تو اتاقت نمون بیا تو جمع  مادرا هزار تا فکر تو سرشون هست که به زبون نمیارن الان شما با ما دردتو گفتی اما مادرت تو دلش نگه داشته