2733
2739

من افسردگی دارم گاهی صبحا دیگ ازجام بلند نمبشم تاغروب ک دیگ گشننم بشه چیزی بخورم خداشاهده مامانم یبارم نمیاد سربهم بزنه 

بقدری ازمن بدش میاد ک قشنگ حسشو میگیرم 

هیچوقت ادم حسابم نکرده 

هیچوقت باهام حرف نزده 

خیلی دلم تنگه دلن تنگه یه مادریه ک بیاد بغلم کنه بگه دوست دارم نمیدونم چجوربگم واقعادلم تنگه یه مادر مهربونه ک هیچوقت نداشتم 

برام دعاکنید خیلی گیرم خیلی

نه تنها این طور مادری نداشتم بلکه بدترین شکنجه ها ی جسمی و روحی هم ازش می‌دیدم قوی باش عزیزم میگذره خودت باید به خودت کمک کنی فکر کن تو وجودت ی دختر کوچولو هست که تو مامانشی و باید بهش کمک کنی منتظر هیشکی جز خدا نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا شاید خسته شده اونم بنده خدا ، خیلی سخته فرزند افسرده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738

مامان منم همینه.از اولم همین بود.الان باردارم اومده مثلا کمک کنه هرروز با شوهرم دعوا داره.میگه زایمان کردی تا بخیه هات بمشی بیشتر پیشت نمیمونم.همش ناراحتم میکنه.دلم خوشه مامانم پیشمه مثلا.همش غر میزنه.بره بهتره اعصابم راحتتره.موندم بین مامانم و شوهرم.میگفت تو برو سرکارمن بچتو نگه میدارم.حالا زده زیر حرفش.فقط حواسش به داداشمو و خواهرمه.من بدبخت وسطی ام اخه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب خسته باشه پس نمیخاد ببینه بچش زندس یانه

یه وقتایی مادرا هم کم میارن تو فقط خودت میتونی خودتو نجات بدی گلم به خودت بیاو بلندشو وبرای زندگیت تلاش کن به همه ثابت کن ک قوی هستی

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

دعای توسّل را هر روز بخوانید که اصل برکت و اثرش، در پیِ هر روز خواندنِ آن است و در اثر این مداومتِ هر روزه، آن را حفظ هم می‌شوید.

اگر کسی این دعا را هر روز بخواند،🔓🗝 کلیدی در دست دارد که به هر قفلی می‌خورد، اثرش در برآورده‌ شدن حاجات، بسیار مؤثر و معتبر است، ایمان انسان را فزونی می بخشد، بهترین مونس انسان است، در هنگام تنهایی و زمانی که حاجتی داشتید، متوجّه می‌شوید که خواندن دعای توسّل واسطه شده که آن حاجت را از خدا گرفته‌ اید، از این رو بار دیگر هم که حاجتی داشته باشید، به سراغ خواندن همین دعا می روید.» آیت‌الله شاه‌آبادی به عنوان یک مجتهد عالیقدر که بیش از چهل سال است که هر روز دعای توسّل را می‌خوانند و شمه های فراوانی از برکات و آثارش دیده است، با تأکید، توصیه می فرماید که: «اصل اثر و خیر و برکت دعای توسّل مربوط به هر روز خواندن و مداومت بر آن است.» و نکته جالب اینکه خیلی از کسانی که به توصیه ایشان عمل کرده‌اند آثار و برکات فراوان مادّی و معنوی را از خواندن این دعای شریف ملاحظه کرده

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)