2733
2739
چه رشته جالبی اسمش به گوشم نخورده، رشته تو دوست داری؟

نه

من تجربی بودم دلم میخواست برم پرستاری، 

البته لیسانسم اقتصاد بازرگانی بود، گرایش ارشدم انرژیه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنام خداهستم مهندسی نقشه کشی وطراحی صنعتی خوندم شاغل دولتی بودم بخاطرازدواج اومدم بیرون به خوا ...

منم زن شاغل ندوست بهترین کارو انجام دادین... تحصیلات عالیه ولی خونه داری

2731
منم زن شاغل ندوست بهترین کارو انجام دادین... تحصیلات عالیه ولی خونه داری

اتفاقاهفته پیش زنگ زدن بچه هات بزرگ شدن بیاسرکار

گفتم بزاریدبه گوشیم برسم😁😂🤣🤣🤣🤣

والا

توی خونه راحت بشین وزندگیت روبکن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اتفاقاهفته پیش زنگ زدن بچه هات بزرگ شدن بیاسرکار گفتم بزاریدبه گوشیم برسم😁😂🤣🤣🤣🤣 والا ...

والا یه روانشناسی که خیلی قبولش دارم می‌گفت خانومای خانه دار شاد تر و رضایت مند تر از شاغلان... فقط نداشتن استقلال مالی اذیتتون نمیکنه؟

2740
  والا یه روانشناسی که خیلی قبولش دارم می‌گفت خانومای خانه دار شاد تر و رضایت مند تر از ش ...

بستگی به همسرداره

نه پولاهمه دست منه وتوی خرج آزادم

ولی چون توی مجردی هم سیاست پول جمع کردن داشتم الانم دلم واسه پول همسرم میسوزه وخوب نگه میدارم الحمدالله

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

منم فوق لیسانس شیمی دارم چون مامانم شاغل بود خودم شاغل بودنو دوست نداشتم شوهرمم خیلی علاقه نداره شاغل باشم

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

منم ارشد الهیاتم .اوایل دنبالش گشتم همسرم نمیذاشت .جز یکی دو مورد پیدا نکردم .بعد ها که اجازه داد کار نبود .الانم به صورت پاره وقت تو یه مطب دندونپزشکی دستیارم .اونجا هم پارتی داشتم که قبولم کردند وگرنه قبلش حتی واسه مطب و منشی گری هم رفته بودم ولی کار پیدا نکرده بودم

منم فوق لیسانس شیمی دارم چون مامانم شاغل بود خودم شاغل بودنو دوست نداشتم شوهرمم خیلی علاقه نداره شاغ ...

از منش و مردونگی آقاتون خیلی خوشم اومد... اصولش همینه... مادر منم شاغل بود حسرت خیلی چیزا رو داشتم