2733
2739

داشتیم بحث میکردیم بعد نمیدونم چی. شد هی میگفت میخام ی چیز بگم ولی روم نمیشه و فلان و اینا گفتم نه بابا موردی نداره بگو خلاصه هی میگفتم بگو تا گفت که وقتی ۱۸ ۱۹ سالم بود از سرکار برگشتم دیدم دختر همسایه‌مون  ک بچه بود نشسته خشتکش پاره بود اونجاشو دیدم ی جوری شدم بعد هنوزم یادش نرفته بود انگار . بچه ها این ینی چی وقتی اینو ازش شنیدم حالم بد شد بخدا ای کاش اصرار نمی‌کردم بگه اصن نفمیدم چرا همچین چیزی رو گفت😭😐

خدایا تو تنها پناه منی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تهش ازت رابطه میخواد داره بحثشو کم کم باز میکنه 🗿

جدی . اصن این هیچ آخه اونجای ی بچه واقعا هر پسری بود اینطور میشد؟ حس کردم پدوفیله بچه بازه یا پریض جنسی😐

خدایا تو تنها پناه منی
2740
فک کنم عذاب وجدان داشته😐🗿

فک کنم تازه هی میگفت ببخشید اینو گفتم ببخشید . نه عذار وجدان نداشت فقط خجالت می‌کشید ک با اونجای اونجایی بچه تحریک شده😐

خدایا تو تنها پناه منی
رو ندی بهش ک کم کم بحث رابطه رو باهات باز میکنه  معمولا پسرا از در عیر مستقیم وارد میشن مزه ده ...

من واکنشی نشون ندادم اصن حالم بد شد تازه فک کردم بچه بازه . 

کات میکنم میره فق ۵ ماه حرف می‌زنیم مجازیع

خدایا تو تنها پناه منی
جدی . اصن این هیچ آخه اونجای ی بچه واقعا هر پسری بود اینطور میشد؟ حس کردم پدوفیله بچه بازه یا پریض ج ...

ب نظرم باهاش حرف نزن شاید سخت باشه ولی ازاین بهتره ازت رابطه بخواد آخرشم بگه بسلامت بیشتر خودت اذبت میشی برای پسر هیچی نیست  فک زکرش فقط رابطه هست خودتو کوچیک نکن ازاین دفعه ازاین حرف ها زد تند بهش بگو دیگ ازاین حرفا نزن خوشم نمیاد سفت سنگین  باش باج نده ب اینجور پسرها این حرف هارو از خودشون درمیارن بحث رو ب س ک س بکشونه پسرا زرنگن امیدوارم  متوجه حرفام  شده باشی

ب نظرم باهاش حرف نزن شاید سخت باشه ولی ازاین بهتره ازت رابطه بخواد آخرشم بگه بسلامت بیشتر خودت ...

اره میدونم اصن متوجه شدم این آدم فقط هوسه چون شوخی جنسی هم میکنه با اینک میدونه خوشم نمیاد چون هیچ واکنشی نشون نمیدم . قبلا تو اینستا هم ی پست فرستاد ک دختره و پسره تو قرار اول  رفته بودن تو بیابون...😐

من کات میکنم باهاش

خدایا تو تنها پناه منی
من واکنشی نشون ندادم اصن حالم بد شد تازه فک کردم بچه بازه .  کات میکنم میره فق ۵ ماه حرف می‌زن ...

کلا مدل پسرا اینجوره اولین بار غیر مستقیم سر صحبت باز میکنن ببینن طرفشون پایس یا ن چجوره