2737
2739
عنوان

تازه از تعلیق شدن دراومدم

172 بازدید | 24 پست

سلام من همون دختری هستم که تاپیک مذهبی زدنم و ترکید کاربریم یعنی تعلیق موقت

تو تاپیکم گفتم که گناه کردم و دلم میخاد توبه کنم اما روم نمیشه برگردم سمت خدا و اهل بیت

بدجوری دل امام زمان و شش ماهه امام حسین شکوندیم منو خواهرم... گفتم که مامانم مریضه و درمونده شدیم از درمانش گفتم که گربم گم شده و دیگه نیست گفتم که کلی چله و نذر و دعا خوندم اما کامل درست نمیشه همه چی خیلی خیلی خستم 

اما چند روزی میشه که توبه کردیم اما هنوز عذاب وجدان داره ما رو میکشه.... یعنی میشه دوباره خدا دوست مون داشته باشه...یعنی میشه دوباره اهل بیت ما رو بخوان...حس میکنم وقتی صداشون میکنیم حالشون بهم میخوره از ما.. آخه کی به یه طفل شش ماهه توهین میکنه؟! که منو خواهرم کردیم😭😭 خدا ما رو ببخشه

چند روزی میشه که همه چیو سپردم به امام زمان

یعنی نجات مون میده از این جهنم؟؟؟؟

چیکار کنم که خدا توبه من و خواهرمو بپذیره و کمک کنه دیگه تکرار نکنیم

دعای توسّل را هر روز بخوانید که اصل برکت و اثرش، در پیِ هر روز خواندنِ آن است و در اثر این مداومتِ هر روزه، آن را حفظ هم می‌شوید.

اگر کسی این دعا را هر روز بخواند،🔓🗝 کلیدی در دست دارد که به هر قفلی می‌خورد، اثرش در برآورده‌ شدن حاجات، بسیار مؤثر و معتبر است، ایمان انسان را فزونی می بخشد، بهترین مونس انسان است، در هنگام تنهایی و زمانی که حاجتی داشتید، متوجّه می‌شوید که خواندن دعای توسّل واسطه شده که آن حاجت را از خدا گرفته‌ اید، از این رو بار دیگر هم که حاجتی داشته باشید، به سراغ خواندن همین دعا می روید.» آیت‌الله شاه‌آبادی به عنوان یک مجتهد عالیقدر که بیش از چهل سال است که هر روز دعای توسّل را می‌خوانند و شمه های فراوانی از برکات و آثارش دیده است، با تأکید، توصیه می فرماید که: «اصل اثر و خیر و برکت دعای توسّل مربوط به هر روز خواندن و مداومت بر آن است.» و نکته جالب اینکه خیلی از کسانی که به توصیه ایشان عمل کرده‌اند آثار و برکات فراوان مادّی و معنوی را از خواندن این دعای شریف ملاحظه کرده

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نا امیدی از درگاه اش از گناهان کبیره اس  یعنی میبخشه

آره میدونم که خیلی کریمه اما یه حسی بهم میگه دیگه مثل قبل دوستت نداره آخه یه زمانی خیلی رابطم خوب بود با خدا هر لحظه حسش میکردم

2731
دعای توسّل را هر روز بخوانید که اصل برکت و اثرش، در پیِ هر روز خواندنِ آن است و در اثر این مداومتِ ه ...

میخاستم چله بردارم برای اینکه خدا مارو برگردونه دوباره دو دل موندم زیارت عاشورا بردارم یا دعای توسل؟؟؟

آره میدونم که خیلی کریمه اما یه حسی بهم میگه دیگه مثل قبل دوستت نداره آخه یه زمانی خیلی رابطم خوب بو ...

انقدر بزرگ و کریمه 

انقدر مهربونه 

فکرشم نکن که نبخشه یا مثلا مثل قبل نشع اوضاع 

فقط حق الناس نباشه 

خدا میبخشه 

2740

اقرار  ب گنه بدتر از گناهخ اولا دیگه جایی نگو چ کردین . هم این گناه خم هر گناه دیگه دو ....

و توبه و ندامتتون هم واقعبگی و از ته دل باشه و دیگه گناه تکرار نشه . مطمئن باش بخشیده اس

آره میدونم که خیلی کریمه اما یه حسی بهم میگه دیگه مثل قبل دوستت نداره آخه یه زمانی خیلی رابطم خوب بو ...

اون حس صدای همون شیطانه گ میخواد تو رو نا امیدت کنه 

خدا کسی ک ب جنازه های مردم تعرض و زنا میکرد رو بخشید تو رو نبخشه؟😓

دعاهای توبه تو مفاتیح هست بخون دلت اروم بگیره 

این حس های شیطانی رو هم دور بنداز

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
چکار کردی مگ دراین حد عذاب وجدان داری

از شدت غم و درماندگی کفر گفتم و به خدا گفتم نیستی بعدم به اهل بیت توهین کردیم و گفتیم وجود ندارید😭😭

اما از ته دل نبود یهو مامانمو تو به حال بد دیدیم نتونستیم خودمون کنترل کنیم

اون حس صدای همون شیطانه گ میخواد تو رو نا امیدت کنه  خدا کسی ک ب جنازه های مردم تعرض و زنا میک ...

چشم دعا مون کن هم خودم هم خواهرمو خدا ببخشه و بتونیم برگردیم به راه رستگاری

از شدت غم و درماندگی کفر گفتم و به خدا گفتم نیستی بعدم به اهل بیت توهین کردیم و گفتیم وجود ندارید😭 ...

حیلی بزرگش کردی توبه و استغفار کنی حدامیبخسه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️)