2733
2739
عنوان

رفتار دوستمو ببینید قضاوت کنید

261 بازدید | 29 پست

واقعا دارم به این نتیجه میرسم آدم سو استفاده گریه خونشون نزدیک خونه ماست هم کلاسی دانشگاهم هست بعد هر وقت می‌خوایم بریم دانشگاه هیچ وقت از خودش و خانواده اش مایه نمیزاره مثلا باباش ماشین داره اما هیچ وقت بهش نمیگه برسونتمون همش باید بابای من ببرتمون هر وقت هم بابام نیست میگمش بابام نیست میگه خب زنگ بزن تاکسی بیاد ببرتمون مثلا خودش زنگ نمیزنه اصلا براش مهم نیست انگار یا مثلا سوار تاکسی که میشه هیچ وقت پول نقد نمیاره با خودش یعنی ی بار نشده سوار ماشین بشه نگه تو به جام حساب کن من بعدا میدم بیرون میریم با بچه ها کارت نمیاره با خودش میگه من بعدا بهتون میدم بعد اینم بگم از نظر وضعیت مالی هم خوبن خودش هم شاغله درآمد داره اما به شدت سو استفاده گر و بی خیاله مثلا قرار ناهار میزاریم هر کسی غذا درست کنه بریم بیرون بخوریم سریع زنگ میزنه برا منم غذا بیارید نمیتونم درست کنم وسایلی که نداره رو نمیخره ی بار کلاهمو بهش دادم خرابش کرد گفت بعدا میخرم اصلا نخرید لباسی میدم بهش چهار ماه میمونه پیشش اصلا براش اهمیتی نداره برش گردون ه خیلی رفتاراش رو مخمن واقعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
روم نیست وقتی از بچگی می‌شناسمش یکدفعه قطع ارتباط کنم مخصوصا اینکه داخل دانشگاه همیشه میبینمش

پس باید نشون بدی که ساده و بی زبون نیستی و اجازه نمیدی سواستفاده کنه ،برای خودت شخصیت و ارزش قائل باشی نمیزاری ازت سواستفاده بشع

خب میگخ بعدا حساب میکنم واقعا حساب میکنه؟ این از الان اینقد خسیس و بکن هس بعدا چی میشه

شده که حساب کنه ولی گاهی وقت ها هم حساب نمی کنه میزارتش پای ی چیزی مثلا ی بار ناهار رفتیم رستوران غذاشو دوستم حساب کرد بعد خب ی سال گذشت پولشو نداد تا اینکه رفته بود از این کارای آرایشی پاک سازی یاد گرفته بود بعد اومد دو تا ماسک گذاشت رو صورتش گفتش به جای پول غذاست که پارسال باید بهت میدادم 😐

شده که حساب کنه ولی گاهی وقت ها هم حساب نمی کنه میزارتش پای ی چیزی مثلا ی بار ناهار رفتیم رستوران غذ ...

بهش رو نده

دیگه نبرش دانشگاه

بهونه بیار بگو عجله داشتم و اینچیزا

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡