2737
2739
می خوام یک قالی بزام که ببافم ولی شوهر می گه ولش کن ایا قالی بزارم برای خودم خوبه یانه

اولش که گفتم اگه از دستت بربیاد کمک خرج باش تو میتونی اونو با محبت بکشونه سمت خودت عاشقش کنی حالشو بهتر کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اولش که گفتم اگه از دستت بربیاد کمک خرج باش تو میتونی اونو با محبت بکشونه سمت خودت عاشقش کنی حالشو ب ...

بخدا منم را می یام باهاش ولی سخته پس قالی بزام خوبه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
بخدا منم را می یام باهاش ولی سخته پس قالی بزام خوبه

ببین عزیزم میتونی اونو بکشونه سمت خودت محبت کن با خانواده اش صحبت کن جدی با کمک هم حالشو خوب کنید به اون مرکز درمانی ببرید بهش خوب برس میدونم که حل میشه

ببین عزیزم میتونی اونو بکشونه سمت خودت محبت کن با خانواده اش صحبت کن جدی با کمک هم حالشو خوب کنید به ...

چشم تا الان هرچی سعی کردم بعد این ۱۰۰ برابر سعی می کنم حتما حل می شه حتما حتما

2740
چشم تا الان هرچی سعی کردم بعد این ۱۰۰ برابر سعی می کنم حتما حل می شه حتما حتما

اره حل میشه مخصوصا اون فک کن عاشقت باشه محبت کنی بگی بخاطر من بخاطر بچه ها تو که زحمت کشی بذار خوب بشه همه چی

ببین عزیزم میتونی اونو بکشونه سمت خودت محبت کن با خانواده اش صحبت کن جدی با کمک هم حالشو خوب کنید به ...

من برم بخوام الان بچه ها بیدار می شن من هنوز نخوابیدم 

اره حل میشه مخصوصا اون فک کن عاشقت باشه محبت کنی بگی بخاطر من بخاطر بچه ها تو که زحمت کشی بذار خوب ب ...

چششششششششم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

جنسیت نینی توراهیم چیه ممنون

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍